Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 258 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bernáth Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Csepelen, a Bánya utcában, PANELPROGRAMOS, JÓ ÁLLAPOTÚ, két szobás lakás eladó egy 3 emeletes ház 2. emeletén – Csepel LEGJOBB részén. A DK-I TÁJOLÁSNAK köszönhetően a lakás NAPFÉNYES, VILÁGOS, a KIS LAKÓKÖZÖSSÉG pedig kényelmes, átlátható környezetet biztosít. Fiataloknak, első otthonnak is KÖLTSÉGHATÉKONY választás.

A PRAKTIKUS elrendezés központja a TÁGAS, 22 nm-es nappali, amelyet egy 14 nm-es hálószoba egészít ki. A NAGY MÉRETŰ, ABLAKOS KONYHA külön érték: kényelmes főzési és étkezési tér, természetes fénnyel. A 4,3 nm-es ERKÉLY a mindennapi kikapcsolódás helye. A panelprogram eredményeként EGYEDI MÉRŐS FŰTÉS és MŰANYAG NYÍLÁSZÁRÓK támogatják az ALACSONY REZSI-t; a közös költség mindössze 15 000 Ft. A lakáshoz tartozik ÖNÁLLÓ TÁROLÓ a pince szinten – sporteszközök, szezonális holmik számára IDEÁLIS.

A környék INFRASTRUKTÚRÁJA KIVÁLÓ: a közelben több bevásárlási lehetőség, iskola, óvoda, orvosi rendelő. A KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS gyors mozgást biztosít a városban: buszmegállók 150 méteren belül, a HÉV 10 perc alatt elérhető.

Főbb paraméterek röviden:
- 2. emeleti, két szobás lakás
- Nappali 22 nm, háló 14 nm
- Nagy, ablakos konyha
- Erkély 4,3 nm
- PANELPROGRAM, EGYEDI MÉRŐS FŰTÉS, MŰANYAG NYÍLÁSZÁRÓK
- ALACSONY REZSI, közös költség 15 000 Ft
- ÖNÁLLÓ TÁROLÓ, KIS LAKÓKÖZÖSSÉG
- DK-i tájolás, NAPFÉNYES, VILÁGOS
- KIVÁLÓ INFRASTRUKTÚRA és KÖZLEKEDÉS

További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez kérem, keressen a megadott elérhetőségeken.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1258 e Ft
1107 e Ft -14%
1279 e Ft 2%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
60.7 m Ft -4%
71.5 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

16.7 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület