Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 10 felett
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Eladó egy 78 m²-es, nappali + 3 hálószobás, felújított lakás, zöld környezetben, Parkra néző kilátással! Ajánlom családoknak vagy családot tervezőknek, akik szeretnék mindig jól indítani a reggelüket a Reggel utcában. Főzzön lekvárt az ablaka előtti fügefáról!
Az ingatlan jellemzői:
- Önálló tulajdon
- Kiváló szobaelosztás
- Világos terek
- Gyönyőrű laminált padló
- Műanyag nyílászárók + redőny
- Korábban teljesen felújított villanyhálózat
- 2 db hűtő-fűtő klíma
- Kivezetett páraelszívó
- 5 rétegű vízvezetékek
- Chippel ellátott vízóra
- Zuhanykabin + külön WC
- 2.65 méteres belmagasság
- 3 m²-es erkély
- 15 m²-es zárható pincetároló
A magas ablakpárkány és a zöld panoráma, saját kert érzetet ad a lakás tulajdonosának. Kedves, igényes lakóközösség. A házban folyamatos a korszerűsítés, a felújítási alap 5.000 Forint havonta, amit a közös költség magába foglal.
Jöjjön el és szeressen bele ebbe a Csepeli csoda lakásba!
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 02. 19.
4 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XXI. kerület, 10 felett