Metrodom

Eladó panellakás
Budapest, XX. kerület, 9. emelet

+ 9 kép 1/12
76 500 000 Ft76.5 M Ft 1 141 791 Ft/m2
2 + 1 szoba
67 m²
9. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 67 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 294
Tóvizi Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

PESTERZSÉBET KÖZPONTJÁBAN LÉVŐ, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, RENDKÍVÜL VILÁGOS, GARDRÓBOS, ERKÉLYES, VÁROSI PANORÁMÁS TÁRSASHÁZI LAKÁS

A lakásban a fürdőszoba felújítása és a vízhálózat teljes cseréje megtörtént. Az összes ablak műanyag hő és hangszigetelt, valamint szúnyoghálóval felszerelt, a bejárati ajtó biztonsági, több ponton záródó. 1 db kivételével a fűtőtestek korszerűsítve lettek.
A beépített szekrénnyel rendelkező szoba egy ajtó beépítésével külön nyílóvá tehető. Kisebb átalakítást igényel mivel az ajtó helyén jelenleg gipszkarton van.

A közös költség 22.000 ft, mely tartalmazza a felújítási alapot, a takarítás, szemétszállítás, ház biztosítás díjait.
A fűtés egyedi mérős távfűtés, melynek díja a nyári időszakban 5.000-6.000 Ft, a téli időszakban 12.000-18.000 ft között. A villany és víz szintén fogyasztás alapján kerül elszámolásra.

Parkolás az utcán ingyenesen megoldható.
Tartozik hozzá egy közös tároló.
A konyhabútor a tűzhellyel, mosogatógéppel a vételár részét képezi.

Közlekedés szempontjából frekventált helyen van, a 224 jelzésű autóbusszal a Boráros tér 10-15 perc alatt, a Shopmark és a KÖKI szintén 10-15 perc alatt érhető el.
A közelben minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges: iskolák, óvodák, orvosi rendelő, gyógyszertár, bevásárlási lehetőségek, parkok, sétáló utca.

A lakás alkalmas CSOK Plusz és Otthon Start Program hitelre is, saját részre és befektetésre egyaránt ideális.

Az ingatlan per, igény és tehermentes, tulajdoni viszonyai rendezettek.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek, az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1142 e Ft
1063 e Ft -7%
1226 e Ft 7%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
76.5 M Ft m Ft
70.5 m Ft -9%
74.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

63.2 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

0.065 M Ft
2 szoba
55 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

67 M Ft
3 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
55 m²