BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, XVII. kerület, 1. emelet

72 500 000 Ft72.5 M Ft 1 421 569 Ft/m2
3 szoba
51 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Turai Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó a XVII. ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás,.Ház:Az 1970-es években épült panelház, tíz emeletes, még nem panel programos, jól karbantartott, kiváló lakóközösségű társasház.Lakás:Belépés után az előszobában találjuk magunkat, ahonnan jobbra egy különálló WC és egy fürdőszoba található. Tovább haladva a közlekedőn keresztül szemben helyezkedik el a két félszoba. jobbra a napfényes tágas nagyszoba, balra pedig a kényelmes méretű konyha,.Finanszírozás:Az ingatlan banki támogatással is megvásárolható, melyben irodánk teljes körű segítséget tud Önnek nyújtani.Műszaki:A lakás jó állapotnak örvend, akár egy tisztasági festés után már költözhetővé is válik.A közös költség 14.000 Ft, mely tartalmazza a szemét szállítást és a közös dolgokat.A fűtést távhő adja, melynek díja átalány díjban fizetendő.Parkolás:Az egész lakótelepen, így a ház előtt is díjmentesen tudnak parkolni az ott lakók.Környék, közlekedés:A Keresztúri lakótelep a város egyik jellegzetes paneles beépítésű lakótelepe. Az 1970-es és 1980-as években épült, és főként 4-10 emeletes panelházak jellemzik. A környék az elmúlt években fokozatosan fejlődött, parkosított területekkel, felújított közterekkel és új szolgáltatásokkal bővült.A közlekedése rendkívül jó ellátott, hiszen az Örs Vezér terétől, a KÖKI-ig könnyedén elérhető minden, valamint így a metrók is gyorsan elérhetőek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1422 e Ft
1250 e Ft -14%
1229 e Ft -16%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
72.5 M Ft m Ft
74.4 m Ft 2%
74.9 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

245 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

349 M Ft
5 szoba
236 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Pesti út 168
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

279.9 M Ft
5 szoba
130 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.99 M Ft
3 szoba
60 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

74 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Újlak utca
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület