Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XVII. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
54 800 000 Ft54.8 M Ft 1 522 222 Ft/m2
1 szoba
36 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Sárvári Dániel
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó a XVII.kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I.emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás,.Ház:Az 1970-es években épült panelház, tíz emeletes, még nem panel programos, jól karbantartott, kiváló lakóközösségű társasház.Lakás:Belépés után az előszobában találjuk magunkat, bal oldalról léphetünk be a tágas, világos nappaliba. Balra egy kétszárnyú ablak biztosítja az extra fényt. Szemben helyezkedik el a kétszárnyú erkély ajtó. Az erkély kényelmes méretű innen lenyűgöző kilátás nyílik egy csendes, belső udvarra, egy zöld nyugodt parkra amely a lakás igazi oázisa. Tovább haladva a közlekedők keresztül érhetjük el a WC-t és a fürdőszobát is. Az előszobából érhetjük el a konyhát.Finanszírozás:Az ingatlan banki támogatással is megvásárolható, melyben irodánk teljes körű segítséget tud Önnek nyújtani.Műszaki:A lakás jó állapotnak örved, akár egy tisztasági festés után már költözhetővé is válik.Az ablakok ki lettek cserélve. A fürdőszobában a kád helyett, zuhanytálca lett beépítve.A közös költség 15.000 Ft, mely tartalmazza a szemét szállítást és a közös dolgokat.A fűtést távhő adja, melynek díja átalány díjban fizetendő.Parkolás:Az egész lakótelepen, így a ház előtt is díjmentesen tudnak parkolni az ott lakók.Környék, közlekedés:Rákoskeresztúr jellegzetes paneles beépítésű lakótelepe. Az 1970-es és 1980-as években épült, és főként 4-10 emeletes panelházak jellemzik. A környék az elmúlt években fokozatosan fejlődött, parkosított területekkel, felújított közterekkel és új szolgáltatásokkal bővült.A közlekedése rendkívül jó ellátott, hiszen az Örs Vezér terétől, a KÖKI-ig könnyedén elérhető minden, valamint így a metrók is gyorsan elérhetőek.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését kérem keressen.

Referencia szám: LK017577

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1522 e Ft
1521 e Ft 0%
1514 e Ft -1%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
54.8 M Ft m Ft
54.7 m Ft 0%
54.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Újlak utca
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Kis utca
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

62.8 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

84.5 M Ft
3 szoba
74 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Pesti út 168
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft