Metrodom

Eladó panellakás
Budapest, XVII. kerület, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 094 521 Ft/m2
3 szoba
73 m²
2. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 323
Emődi Norbert
Duna House Bartók

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Bútorozott, világos, tágas, azonnal költözhető otthon a XVII. kerület közkedvelt részén!

Eladó a Budapest XVII. kerületében, a Pesti út mentén, egy 4 emeletes, rendezett társasház 2. emeletén található, 73 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes, bútorozott panellakás.
Ez a lakás ideális választás családoknak, pároknak vagy akár befektetőknek is, akik egy jó elrendezésű, azonnal költözhető ingatlant keresnek kiváló környéken.

Amiért szeretni fogja:
- Bútorozott, már csak költözni kell
- Alacsony rezsiköltség (Közösköltség: 14600Ft)
- 73 m², praktikus elrendezéssel
- Tágas világos nappali erkéllyel, utcára néző kilátással
- 2 hálószoba parkra néző kilátással
- Külön WC és fürdőszoba
- Egész nap világos terek
- Télen a meleget távfűtés biztosítja
- Önálló vízórával rendelkezik.
- Ingyenes parkolás a ház körül
- Biztonsági rács és zár

Kiváló közlekedés:
Pár perc sétára buszmegálló (161, 67, 202, 262, 162, 195, 169E, 97E, 161E), Örs vezér tere és a belváros irányába.

Környék:
Családbarát, parkos lakókörnyezet.
A közelben: Iskolák, óvodák, orvosi rendelő, parkok, játszótér és szabadtéri kondipark és számos bevásárlási lehetőség.

Ha egy jó elosztású, világos, nyugodt környezetben található, azonnal költözhető otthont keres, ez a lakás kiváló választás lehet.
Hívjon bizalommal vagy írjon üzenetet akár hétvégén is szívesen megmutatom!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1095 e Ft
1250 e Ft 12%
1229 e Ft 11%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
74.4 m Ft -7%
74.9 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Pesti út 168
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

84.5 M Ft
3 szoba
74 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Újlak utca
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás