Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, XV. kerület, Újpalota, Nyírpalota utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 322 059 Ft/m2
4 szoba
68 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Sipos Zoltánné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

XV. kerületben Újpalotán csendes, parkos környezetben 7 szintes panelprogramos, szigetelt, liftes ház első emeletén kínálunk megvásárlásra egy csodaszép, minőségi felújításon átesett 68 nm-es, erkélyes (loggia), 4 szobás lakást. Az utóbbi években a lakást műszakilag és esztétikailag is felújították, a felújítás óta senki sem lakott az ingatlanban, a következő tulajdonosa újként veheti birtokba. A teljesség igénye nélkül: elektromos hálózat (falban vezetve), vízcsövek, lefolyók felújítása, a nyílászárók hőszigetelt üvegezésű műanyag ablakokra lettek cserélve (redőny, szúnyogháló van), radiátorok cseréje, új bejárati ajtó, modern riasztórendszer kiépítve, gyönyörű, igényes burkolatok, szaniterek, modern minőségi konyhabútor beépített, vadonatúj gépekkel. A falakon minőségi, szép tapéták, a padló újra lett betonozva burkolás előtt. Távfűtés van egyedi méréssel, nyáron a kellemes hőmérsékletről két klíma gondoskodik. A házban kulturált a lakóközösség, a környék csendes, parkos, az ellátottság kiváló, bevásárlás, orvos, gyógyszertár, tömegközlekedés a közelben. Az ingatlan üres, tehermentes, akár azonnal birtokba vehető.
#felújított #erkélyes #panellakás #eladólakás #azonnalköltözhető #csendes #széplakás

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpalota m² ár
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1322 e Ft
1094 e Ft -21%
1101 e Ft -20%
1145 e Ft -15%
Ennek az ára
Újpalota átlagár
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.9 M Ft m Ft
77.8 m Ft -16%
76 m Ft -18%
84 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Újpalota, Nyírpalota utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
71 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
XV. kerület, Pestújhely, Neptun utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

53.8 M Ft
2 szoba
35 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

78.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
3 + 1 szoba
69 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XV. kerület, Újpalota, Erdőkerülő utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás