BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, XIX. kerület, 1. emelet

+ 16 kép 1/19
68 500 000 Ft68.5 M Ft 1 317 308 Ft/m2
3 szoba
52 m²
1. emelet
építés éve:1979

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
dr. Székely Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kispest frekventált részén, a Fő utcában kínálunk megvételre egy 52 m²-es, 1. emeleti panel lakást, liftes társasházban. Az épület a 70-es években épült, rendezett, gondos lakóközösséggel és barátságos szomszédokkal.

Elosztása:
tágas, világos nappali
2 külön nyíló hálószoba
külön fürdőszoba és WC
praktikus, tágas előszoba

A lakás részben felújított, az elmúlt 6 évben több korszerűsítés is történt:
új burkolatok
új bejárati ajtó
műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
új radiátorok
új, beépített és gépesített konyha
2 beltéri klíma

A lakás terei praktikusan elrendezettek, világosak és jól szellőzőek, a nagy ablakokon beáramló természetes fény pedig különösen otthonossá és barátságossá teszi az ingatlant.

Kiváló elhelyezkedés:
A lakás a Templom tér közelében található, nyugodt, mégis központi környezetben. A közelben posta, üzletek, parkok, éttermek és számos szolgáltatás elérhető néhány perc sétával.

A közlekedés kiváló: pár perc sétára található a 3-as metró, a Köki Terminál, a Shopmark bevásárlóközpont, piac, orvosi rendelő, valamint iskolák és óvodák is.

Miért jó választás?
️világos, praktikus elrendezés
️minden helyiség külön nyílik
️rendezett társasház, barátságos lakóközösség
️kiváló infrastruktúra
️ideális pároknak, kis családnak vagy első saját otthonnak

Ha olyan lakást keresel, ahol minden karnyújtásnyira van, mégis nyugodt környezetben élhetsz, akkor ezt az ingatlant érdemes személyesen is megnézni.

Ez az otthon Kispest egyik legjobb részén várja új tulajdonosát.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

68500000 Ft
Várom hívását a hét minden napján. Keressen bizalommal!
dr. Székely Zsuzsanna (telefonszám: +36 (70) 454 5078, e-mail: szekely.zsuzsanna@oc.hu)

Referencia szám: H514872-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1317 e Ft
1197 e Ft -10%
1229 e Ft -7%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.5 M Ft m Ft
66.6 m Ft -3%
74.9 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XIX. kerület, Kispest, Fő utca
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

59.99 M Ft
3 szoba
52 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²