City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 498 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
4. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 223
Csukárdi Zsolt
OTP Ingatlanpont XV. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó, azonnal költözhető lakás Zugló kedvelt, zöldövezeti részén

Megvételre kínálunk Budapest XIV. kerületében egy teljes körűen, igényesen felújított lakást. Az ingatlan egy panelprogramon átesett, tízemeletes társasház negyedik emeletén található, amely műszakilag és esztétikailag is megújult.

Az 50 négyzetméteres lakás kialakítása átgondolt és praktikus. Nincs felesleges tér, minden helyiség jól használható. A felújítás során a teljes víz- és elektromos hálózat cseréje megtörtént, valamint amperbővítés is történt.

A helyiségekben modern álmennyezet készült, a megfelelő hőmérsékletről klíma gondoskodik. Az eredeti faparketta felújítva került megőrzésre, ami barátságos hangulatot ad a lakásnak. A nyílászárók műanyag, dupla üvegezésű ablakok, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.

A lakás része egy beépített erkély, amely világosabbá és tágasabbá teszi a belső teret. Az új, gépesített konyhabútor mellett egyedi beépített gardróbok segítik a tárolást.

A fűtés távfűtéssel megoldott, a víz- és hőfogyasztás egyedi mérés alapján fizetendő, így a költségek jól tervezhetők.

A környék rendezett, parkos kialakítású, infrastruktúrája kiváló. Az M2-es metró megállója néhány perc sétára található, így a belváros gyorsan elérhető. A közelben üzletek, pékségek, drogéria, bank, posta, iskola és orvosi rendelő is megtalálható.

A lakás ideális lehet egyedülállóknak, pároknak vagy befektetőknek is. Az ingatlan tehermentes, akadálymentesített, rövid időn belül birtokba vehető. A ház rendezett, a lakóközösség kulturált, a parkolás lakcímkártyával ingyenes.

Érdeklődés esetén hívjon bizalommal.

Apartment for sale in a green, popular area of Zugló ? ready to move in

We offer for sale a fully and tastefully renovated apartment in Budapest?s 14th district. The property is located on the fourth floor of a ten-story residential building that has undergone a panel program renovation, both technically and aesthetically.

The 50 sqm apartment features a well-thought-out and practical layout. There is no wasted space; every room is functional and easy to use. During the renovation, the entire water and electrical systems were replaced, and the electrical capacity was also upgraded.

Modern suspended ceilings have been installed, and air conditioning ensures a comfortable temperature throughout the year. The original wooden parquet flooring has been professionally refurbished, preserving the warm and welcoming atmosphere of the home. The windows are modern, double-glazed plastic frames, all equipped with shutters and insect screens.

The apartment also includes an enclosed balcony, which enhances the living space and allows plenty of natural light inside. A new, fully equipped kitchen has been installed, along with custom-built wardrobes that provide excellent storage solutions.

Heating is provided by district heating, and both water and heating consumption are individually metered, making costs easy to manage and plan.

The neighborhood is well-maintained, green, and offers excellent infrastructure. The M2 metro line is just a few minutes? walk away, providing quick and convenient access to the city center. Nearby you will find shops, bakeries, a drugstore, bank, post office, school, and medical services.

This apartment is an ideal choice for singles, couples, or investors. The property is unencumbered, accessible, and can be occupied within a short time. The building is well-kept, with a pleasant residential community, and parking is free in the area with a residential permit.

For more information, feel free to get in touch.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1498 e Ft
1353 e Ft -11%
1342 e Ft -12%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
64.3 m Ft -16%
64.7 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület, Rákosfalva, Füredi
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás