Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
63 900 000 Ft63.9 M Ft 1 389 130 Ft/m2
2 szoba
46 m²
3. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 588
Urbán Ferenc Krisztián
Csongrád OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

ELADÓ EGY KIVÁLÓ ADOTTSÁGÚ, 3. EMELETI 2 SZOBÁS PANEL LAKÁS ZUGLÓ EGYIK LEGKEDVELTEBB, ZÖLDÖVEZETI RÉSZÉN!

Budapest XIV. kerületében, egy rendezett, panelprogramban felújított társasház harmadik emeletén kínálok megvételre egy 46 nm-es, napfényes, jól alakítható 2 szobás lakást, amely ideális választás akár saját otthonnak, akár befektetésnek.

A lakásról:
A dél-nyugati tájolásnak köszönhetően a lakás kifejezetten világos. Ablakai egy csendes, belső parkra néznek ahol számos sportolási, vagy kikapcsolódási lehetőség vár az új tulajdonosra, így a városi elhelyezkedés mellett is nyugodt otthont biztosít. A szobák felosztása praktikus, a terek jól kihasználhatók, könnyen berendezhetők. A lakásban 3 szobában is padlószőnyeg található a mindennapi komfort érdekében. Ezekből az első és egyben legnagyobb szobában található a hangulatos nappali és az étkező, melyben az étkezőasztal környékén a padló parkettára lett cserélve, a könnyebb tisztán tartás érdekében. Mindezek mellett található a lakásban egy padlószőnyeges gardrób helyiség is, ahová igény szerint akár egy beépített szekrény is elképzelhető, a hely legmegfelelőbb kihasználása érdekében. A fürdőszobában egy nagyon modern, több fúvókával felszerelt zuhanykabin is található, amely a mindennapokba is tud egy kis wellness érzést csempészni.

A társasházról:
Az épület panelprogram keretében szigetelést kapott, a liftek felújítottak, a lépcsőház tiszta és karbantartott. A lakóközösség kulturált, a környezet pedig zöld és nyugodt - ideális mindennapi élethez.

Elhelyezkedés és közlekedés:
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben minden megtalálható, ami a kényelmes élethez szükséges: üzletek, gyógyszertár, iskola, óvoda és parkok. Az Újváros park közelsége külön értéket képvisel, családbarát, zöld környezetet biztosít. Tömegközlekedés szempontjából is ideális, több busz-, troli- és villamosjárat néhány perc sétával elérhető, az Örs vezér tere és a belváros gyorsan megközelíthető.

Ez a lakás remek lehetőség mindazok számára, akik egy jól elhelyezkedő, világos otthont keresnek Zugló egyik legkeresettebb részén, vagy értékálló befektetésben gondolkodnak. A lakás azonnal költözhető. Bővebb tájékoztatásért hívjon bizalommal akár hétvégén is!
FONTOS: Ha még nem volt ingatlan a nevén, vagy gyermekeinek szeretné megvásárolni ezt a kiváló adottságokkal rendelkező lakást, az új kedvezményes 3% kamatozású hitelt az OTP Bank hátterével 22 napon belül tudjuk biztosítani!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M327744-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1389 e Ft
1343 e Ft -3%
1346 e Ft -3%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.9 M Ft m Ft
67.1 m Ft 5%
64.9 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65.2 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
56 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XIV. kerület, Alsórákos
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.8 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület