Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
64 500 000 Ft64.5 M Ft 1 402 174 Ft/m2
2 szoba
46 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Csontos Viktória
Duna House - Vécsey utca (Pesterzsébet)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Rákosfalva kedvelt részén egy 46 nm-es, földszinti, két szobás, részben felújított
és azonnal költözhető lakás ELADÓ!
Az ingatlan az elmúlt években több korszerűsítésen esett át, ezért új tulajdonosának
már nem kell ezekkel foglalkoznia. A lakás új műanyag nyílászárókat, redőnyöket,
valamint egy inverteres klímát kapott, amely maximálisan növeli a mindennapikomfortérzetet. A belső tér kialakítása praktikus és otthonos, a nagyobb szobában
időtálló vinyl padló, míg a kisebb szobában laminált parketta található, amelyek
esztétikusak és könnyen karbantarthatók. A konyha ablakos, így rendkívül világos
és jól szellőztethető - ez a mindennapokban hatalmas előnyt jelent. A fürdőszoba két
irányból is megközelíthető, amely kényelmes és átgondolt megoldás. A kisebb szoba
és a fürdőszoba között egy külön gardróbhelység kapott még helyet, ahol jelenleg egy
beépített szekrény segíti a praktikus tárolást.
A környék infrastruktúrája kiváló, az Örs vezér tere mindössze egy karnyújtásnyi
távolságra van, ezért a közlekedés egyszerű és gyors. A közelben TÉNYLEG minden
megtalálható: éttermek, üzletek, szolgáltatások, parkok és szórakozási lehetőségek.
Ideális választás első lakásnak, fiatal pároknak vagy befektetésnek egyaránt, hiszen
elhelyezkedését és állapotát tekintve hosszú távon is értékálló.
Ha felkeltette érdeklődését az ingatlan, keressen bizalommal a hét bármely napján!
Jelzáloghitel és Otthon Start Program nem akadály, ezért ha hitelben gondolkodik
szívesen segítek, irodánk személyre szabott, ingyenes ügyintézéssel áll rendelkezésére,
nálunk jelentősen kedvezőbb feltételeket tud elérni, mint egy sima bankfiókban!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1402 e Ft
1343 e Ft -4%
1346 e Ft -4%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.5 M Ft m Ft
67.1 m Ft 4%
64.9 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Nagy Lajos király útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület, Alsórákos
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.8 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

95 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület, Rákosfalva, Füredi
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.2 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²