Astora Márvány8

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 5. emelet

+ 12 kép 1/15
87 900 000 Ft87.9 M Ft 1 292 647 Ft/m2
2 + 1 szoba
68 m²
5. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 792
Győri Eszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budapest XIV. kerületében, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, 10 emeletes panelház, 5. emeletén, 2+1 fél szobás, loggiá-s, 68 m2-es, műanyag nyílászárós, redőnyös lakás keresi új tulajdonosát. Fűtése távfűtésű hő mennyiség méréssel, rezsi költsége igen kedvező, melyek számítása egyedi mérőórák szerint történik. A wc és a fürdő külön helyiségben kapott helyet. A konyha ablakos, a szellőztetés nem jelent problémát. A lakóközösség kiváló, a lépcsőház rendezett. Parkolásra közterületen van lehetőség. A környéket átlagon felüli infrastruktúra jellemzi, ezzel maximális kényelmet kínálva leendő tulajdonosának. Biztosított a jó közlekedés, metró, hév, villamos, buszok, és a bevásárlás lehetőségei. Közelben az Árkád, Sugár, Ikea, Lidl, Interspar stb. Befektetési céllal kiadásra, idősek vagy fiatalok számára is tökéletes választás. Pár perc sétára igényesen felújított játszóterek, óvoda, iskola, középiskola, gimnázium, egyetem érhető el.
Így szinte minden korosztály megtalálja itt életterét.
Cégünk digitális rendszerrel dolgozik így akár online, személyes találkozó nélkül is zökkenőmentesen vásárolhatja meg a kiválasztott ingatlant!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, CSOK, FALUSI CSOK megoldásokat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez
Bővebb tájékoztatásért hívjon! Referencia szám: M320135

Az ingatlanhoz energetikai tanusítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, ennek beszerzése folyamatban van.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M320135

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1293 e Ft
1288 e Ft 0%
1229 e Ft -5%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
87.9 M Ft m Ft
77.4 m Ft -14%
74.9 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Alsórákos
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.8 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIV. kerület, Rákosfalva, Füredi