River Life

Eladó panellakás
Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
63 900 000 Ft63.9 M Ft 1 304 082 Ft/m2
1 + 1 szoba
49 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 231
Gábris Hanga
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó egy 1+1 fél szobás, 49 m²-es, első emeleti lakás a csendes, Budapesti Füredi utcában.
A lakás közepes állapotú, így remek lehetőség az új tulajdonosnak, hogy saját ízlésére alakítsa.
Az ingatlant távfűtés biztosítja a hangulatos és meleg otthonért minden évszakban.
Az utcai kilátás és a 3 m²-es erkély teszi lehetővé, hogy élvezze a nyári reggeleket kültéren is.
Az egyedi és praktikus elrendezésű lakás panel szerkezetének köszönhetően kedvező fenntartási költséget kínál.
További információért és megtekintésért ne habozzon kapcsolatba lépni velünk! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392236

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1304 e Ft
1343 e Ft 3%
1279 e Ft -2%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.9 M Ft m Ft
67.1 m Ft 5%
71.5 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás