Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
XI. kerületben, az Etele úton eladó 65 nm-es, nappali + 2 tágas hálószobás felújított lakás.
A lakás kiváló elhelyezkedésű közel az Etele Plázához, M4 metróhoz, a villamosmegálló és más közlekedési lehetőségek pár perc távolságra elérhetőek.
A 3 szobás ingatlan 65 nm alapterületű, praktikus elosztású: tágas nappali, két külön nyíló hálószoba, konyha, fürdőszoba, külön WC és erkély, jó tájolású, két irányba is kilátással rendelkezik, igazán világos.
Az épület részt vett a panelprogramban, amelynek keretében megtörtént a homlokzati hőszigetelés, a nyílászárók cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, valamint a lift felújítása.
Ennek köszönhetően az épület energetikailag korszerű, alacsonyabb rezsiköltséggel és jobb hőkomforttal rendelkezik.
Ideális választás saját célra vagy befektetésnek egyaránt.
Az ingatlan Otthon Start hitelprogram keretében is megvásárolható! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392583
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17.
3 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, 3. emelet