Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, Újhegy, Lenfonó utca, félemelet

+ 15 kép 1/18
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 298 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
félemelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: félemelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Simon Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Megvételre kínálok Kőbánya kedvelt részén, az Újhegyi lakótelepen, a Lenfonó utcában egy felújított, 50 m²-es, 2 szobás, magasföldszinti erkélyes lakást.

A Lakás:
- 50 m², 2 szoba, erkély - 2,6 m²
- Ny-i tájolásának köszönhetően világos
- Klimatizált
- Műszakilag és esztétikailag is igényesen felújított
- Műanyag nyílászárók, melyek redőnnyel ellátottak
- Konyhában padlófűtés került kialakításra, Whirlpool gépekkel felszerelt új konyhabútor
- Külön illemhelyiség
- Közös költség: 17.000. Ft

A Társasház:
- 10 emeletes
- Lifttel rendelkezik
- Szépen rendben és karbantartott(panel program), külső homlokzata és lépcsőháza is rendezett
- Kiváló közös képviselettel rendelkezik
- Nyugodt, csendes, normális lakóközösség

A Lokáció:
- A környék egyik nagy előnye a Bányató park és az Újhegyi sétány, amelyek ideálisak sétára, sportolásra
- A lakótelep tervezetten zöldfelületes, nagyobb terek, játszóterek jellemzik
- Lidl pár perc sétára, továbbá más bevásárlási lehetőségek is gyorsan elérhetők
- Oktatási intézmények: óvoda, iskola a közelben
- Egészségügyi ellátás és egyéb szolgáltatások könnyen elérhetők
- Több buszjárat (pl. 68, 85, 85E, 268, 185, 909) közvetlenül a lakótelep környékén közlekedik
- Az M3-as metró (Kőbánya-Kispest) gyorsan elérhető busszal, így a belváros könnyen megközelíthető

A lakás elhelyezkedésének köszönhetően kiváló választás lehet BEFEKTETŐKNEK és fiataloknak is.
Kérdés esetén állok rendelkezésére. A lakás rugalmasan megtekinthető a hét bármely napján.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újhegy m² ár
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1298 e Ft
1199 e Ft -8%
1262 e Ft -3%
1342 e Ft 3%
Ennek az ára
Újhegy átlagár
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
59.6 m Ft -9%
60.2 m Ft -8%
64.7 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, Újhegy, Lenfonó utca, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület