BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, 5. emelet

+ 8 kép 1/11
69 000 000 Ft69 M Ft 1 380 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
5. emelet
építés éve:1974

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gulás János István
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Felújított, napfényes otthon extrákkal az Újhegyi lakótelepen! Budapest X. kerület, 50 nm, V. emelet, azonnal költözhető. Liftes ház!Eladó a 10. kerület kedvelt, parkosított részén, az Újhegyi lakótelepen egy 50 nm-es, világos, teljes körűen felújított lakás egy 10 emeletes, panelprogramos társasház 5. emeletén.A lakás kiváló elosztású, napfényes, ablakai parkosított utcára néznek, így csendes és zöld környezetet biztosítanak. Főbb jellemzők50 nm lakóterület2 nm-es fedett terasz (praktikus tárolási lehetőséggel)Nyitott, kis lakóközösségű közlekedő (csak 2 lakás nyílik innen)Biztonsági rács és üvegajtó a lépcsőházi szakaszonKamerarendszerrel felszerelt épületParkolás közvetlenül az épület előtt Felújítás és műszaki tartalom:Az épület 2008-ban szigetelést és új külső színezést kapott.A lakás 2023-ban teljes körű felújításon esett át, melynek során:hideg- és melegburkolatok cseréjeteljes villanyvezeték cseremodern, épített zuhanyzós fürdőszoba kialakításaúj, különálló WCterasz és közlekedő újraburkolásafedett terasz kialakításaAz összes nyílászáró új, műanyag, hőszigetelt, a bejárati ajtó új, biztonsági záras. Extrák, amelyek igazán vonzóvá teszik: 1 db hűtő-fűtő klíma Beépített gardrób a nappaliban Beépített előszobaszekrényModern, beépített konyha gépekkel Fürdőszobaszekrény Kamerarendszerrel felszerelt épület Környék és közlekedés:Kiváló infrastruktúra és központi elhelyezkedés:85, 68, 117 és 115-ös buszok a közelben10 perc sétára: SPAR, Lidl, Aldi5 perc sétára: orvosi rendelő, iskola, bölcsőde, óvoda, postaA környék rendezett, parkosított, családbarát.Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is!Egy igényesen felújított, korszerű, biztonságos és jól felszerelt lakás, ahová valóban csak költözni kell.Ha szeretne egy világos, modern otthont kiváló környéken, érdemes megtekinteni! Keressen a megadott elérhetőségeken!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK052459

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1380 e Ft
1267 e Ft -9%
1348 e Ft -2%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
69 M Ft m Ft
60.5 m Ft -14%
64.8 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület, Ligettelek, Állomás utca
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.5 M Ft
1 szoba
36 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba