Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Drégely utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
79 000 000 Ft79 M Ft 1 179 104 Ft/m2
3 szoba
67 m²
1. emelet
építés éve:1987

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 426
Balogh Kalmár Anna
Szimba ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

NAGY LAKÁS KERESŐKNEK : )
CSALÁDBARÁT - KIVÁLÓ ELOSZTÁS
HITELRE - CSOKRA - 3 %-os HITELRE
------ KIVÁLÓ ALAPRAJZZAL -----
KÉT FRONTRA NÉZŐ KILÁTÁSSAL

ELADÓ:
Középső Ferencvárosban, Drégely utca!
ERKÉLYES 3 szoba + Hallos lakás.
Rendezett LIFTES TÁRSASHÁZ, rendezett lakóközösséggel.

A HAL:
A lakás központi része, rendezhető kis nappalinak, ebédlőnek is.

A FÜRDŐSZOBA:
Szintén a hallból nyílik, de nem közvetlenül,
zárt közlekedőből nyíló an, onnan nyílik a Toalett is.
A fürdőszoba ABLAKOS benne kád.

A KONYHA:
Jó adottságokkal!
Benne jó állapotú konyhabútor!
ABLAKOS!
Kis kamra a Hölgyek nagy örömére!

ELŐSZOBA:
Tágas, benne beépített előszobai bútorokkal .

MŰANYAG NYÍLÁSZÁRÓK - REDŐNNYEL

PARKOLÁS!
Belső zárt udvaron felszíni parkoló átvehető havi 15 000 Ft/ hó áron.
/ / Szinte az erkély alatt. //

REZSI:
A közös költség 31 000 Ft,
benne a fűtés is, és a társasházi költségek.

TÁROLÓ:
A társasházban zárt tároló tartozik a lakáshoz.
Nem Tulajdon, de átadható.

A LIFT lemegy a parkoló szintre!

Az ingatlan tehermentes, jogtiszta!
Hitel nem akadály!

Ajánlom befektetésnek is,
gyorsan és jól kiadható!
Jelenleg Bérlők lakják, és tovább is bérelnék.

Várom hívását, hétvégén is elérhető vagyok 9 - 21 óráig!
Beszéljünk róla!

Tájékoztatom , hogy Ön mint érdeklődő,
a hirdetésben megjelölt telefonszám felhívásával hozzájárul személyes adatai,
így különösen neve és telefonszáma -,
a hirdetést feladó Szimba 2014 Kft- biztonságos és körültekintő kezeléséhez, nyilvántartásához.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1179 e Ft
1122 e Ft -5%
1229 e Ft 4%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
79 M Ft m Ft
74.1 m Ft -7%
74.9 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Drégely utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69 M Ft
2 szoba
52 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
IX. kerület, Ferencváros, Csárdás köz
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

70 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

79 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

179.9 M Ft
2 szoba
92 m²
X. kerület, Óhegy, Martinovics tér
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

88.7 M Ft
3 szoba
120 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
61 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

180 M Ft
2 szoba
60 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
68 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74.758 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás