Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
71 900 000 Ft71.9 M Ft 1 356 604 Ft/m2
2 szoba
53 m²
6. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Tecnocasa - IL Quarto Studio Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

️ ERKÉLYES, 2 SZOBA+HALLOS LAKÁS ÚJPEST-KÖZPONTBAN – 3 PERC A METRÓ!

Újpest-központban, kiváló közlekedés mellett eladó egy VI. emeleti, 53 nm-es, kétfekvéses, erkélyes panellakás, jó állapotú társasházban! ️

Főbb jellemzők:

- 2 szoba + hall

- erkély

- kétfekvéses, világos lakás

- műanyag, thermo üveges nyílászárók

- modern beltéri ajtók

- több ponton záródó biztonsági ajtó

- fa parketta a szobákban

- korszerű lapradiátorok, egyedi hőmennyiségmérővel

- nagy ablakos, világos konyha

- liftes társasház

- emeletenként csak 4 lakás

A társasház rendezett, karbantartott, tűzfalai szigeteltek, a lépcsőházi nyílászárók, postaládák és a bejárati kapuk korszerűsítve lettek.

Pár perc sétára minden megtalálható:

iskolák, óvoda, gyógyszertár, boltok, éttermek, parkok és egyéb szolgáltatások.

Kiváló közlekedés:

M3-as metró gyalog 3 perc

12-es, 14-es villamos

25, 30, 104, 120, 147, 170, 196-os buszok

️ 1/1 tulajdon

️ per-, teher- és igénymentes

️ költözés: 0-60 nap

️ közös költség: 20.000 Ft/hó

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.

Bankfüggetlen hiteltanácsadóink az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találják meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.

A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1357 e Ft
1243 e Ft -9%
1249 e Ft -9%
1346 e Ft -1%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.9 M Ft m Ft
70 m Ft -3%
76.8 m Ft 6%
64.9 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

42.9 M Ft
3 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
3 szoba
105 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

84.9 M Ft
57 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XX. kerület