Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
83 500 000 Ft83.5 M Ft 1 546 296 Ft/m2
2 szoba
54 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kézér Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fedezze fel új otthonát Újpesten: 2 szobás lakás a főváros szívében várja Önt!
Képzelje el, hogy egy olyan otthonra talál, amely nemcsak a kényelmét szolgálja, hanem a mindennapi életét is megkönnyíti.
Újpesten helyezkedik el, ahol a város nyüzsgésétől távol, mégis mindenhez közel élhet.
Ez a 54 négyzetméteres, 2 szobás lakás ideális választás lehet az Ön számára, ha értékeli a nyugodt környezetet, de a városi élet előnyeit sem akarja nélkülözni.
Az ingatlan teljesen felújított állapotban várja új tulajdonosát, a távfűtés pedig garantálja a téli hónapokban a kellemes meleget, anélkül, hogy az egyedi mérés bonyodalmaival kellene foglalkoznia.
A gardrób helyiség igényesen lett kialakítva, így rengeteg holmit elnyel.
Az erkély, amely 4 négyzetmétert foglal el, ideális helyszín a reggeli kávézáshoz vagy egy kellemes esti pihenéshez, miközben a friss levegő és a zöld környezet élvezete mellett dönt, de mivel be lett építve, így egy mozdulattal zártt tehető.
Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, hiszen a környék csendes, biztonságos és barátságos lakóközösséggel rendelkezik.
Az Újpesti városrész számos lehetőséget kínál, legyen szó boltokról, éttermekről vagy szórakozási lehetőségekről.
A közlekedési lehetőségek is kiemelkedőek, hiszen a közelben található buszmegállók révén Budapest belvárosa gyorsan és könnyen elérhető, valamint a 3-as metró is néhány percnyir található.
Az autós közlekedés is egyszerű, mivel a főbb utak és autópályák közelsége miatt a város többi része is gyorsan megközelíthető, a parkolás ebben a kerületben ingyenes.
Ez a lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy lehetőség arra, hogy egy olyan otthonra leljen, amely minden igényét kielégíti, és ahol a mindennapok örömmel telnek.
Ha Ön is szeretne egy olyan helyet, ahol a nyugalom és a városi élet harmóniában találkozik, ne habozzon!
Kérdéseivel bátran keressen meg minket, és tapasztalja meg, milyen egyszerűen válhat az új otthona valóra. Az ingatlanpiac ezen szegmense folyamatosan fejlődik, így érdemes mihamarabb lépni, hogy ne maradjon le erről a remek lehetőségről.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1546 e Ft
1389 e Ft -11%
1279 e Ft -21%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
83.5 M Ft m Ft
61.6 m Ft -36%
71.5 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
146 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
54 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

76.99 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

159.9 M Ft
3 szoba
81 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.6 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

49.99 M Ft
1 szoba
34 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

74 M Ft
3 szoba
51 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

345 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület