Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
IV. kerületben, KÁPOSZTÁSMEGYER I. lakótelepen , CSENDES, FORGALOMTÓL MENTES környezetben ELADÓ egy négy emeletes, cserép tető, 13 lakásos TÁRSASHÁZBAN lévő, BELSŐ KÉTSZINTES, TÁGAS TEREKKEL rendelkező, TEHERMENTES, ERKÉLYES LAKÁS, ELSŐ TULAJDONOSTÓL!
A NAPFÉNYES, délnyugati fekvésű IV. emeleti ingatlan 4 KÜLÖNNYILÓ SZOBA - ebből 3 szoba KLÍMÁVAL felszerelt, TÁGAS, ABLAKOS KONYHA/ÉTKEZŐ, FÜRDŐSZOBA - lent és az emeleten is, mellékhelyiség, előszoba elosztású.
A tetőtéri bővítés miatt a lakás hasznos alapterülete 88 nm, a műanyag nyílászárók és a radiátorok 3 éve lettek cserélve.
A távfűtés EGYEDI MÉRÉSŰ, a közös költség 22 000 Ft/hó. A lakáshoz tartozik egy közös tároló.
Kulturált, összetartó lakóközösség jellemzi a társasházat.
A 4 kiadó üzlethelyiségből megtakarítással rendelkezik a társasház, tavaly cseréltek postaládákat és a ház bejárati ajtaját.
Több kikapcsolódási lehetőséget nyújt a környék. Sportolni vágyóknak a Halassy Olivér Sportközpont - Városi Uszoda, Victory Fitness, Jégpalota - Vasas Jégcentrum, vagy aki csak egy könnyű sétát, kirándulást szeretne, ahhoz sem kell messzire menni, a Farkas - erdő, vagy a Szilas Park egy karnyújtásnyira található.
A cégünk által piacra kerülő ingatlanokról a rendelkezésünkre álló, valós adatok alapján széles körű tájékoztatást nyújtunk.
Gyakorlati szakmai tapasztalatunknak köszönhetően körültekintően járunk el az értékesítési, bérbeadási folyamatokban, együttesen képviselve és támogatva az Ügyfeleink közötti sikeres megállapodást!
A közlekedés és az infrastruktúra kiváló!
Megközelítése: 20E, 121, 126, 196, 296, 296A, buszok, 14 villamos, 914 éjszakai járat, M0 autópálya is a közelben van.
Bármikor fogadom a hívását, amennyiben nem lennék elérhető, visszahívom!
Hivatkozási szám: 2319
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 02. Utoljára módosítva: 2025. 12. 02.
4 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IV. kerület, 4. emelet