Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 5. emelet

+ 9 kép 1/12
81 900 000 Ft81.9 M Ft 1 153 521 Ft/m2
2 + 1 szoba
71 m²
5. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 71 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fedezze fel Budapest IV. kerületének szívében található, kiváló állapotú panellakást, mely ideális választás lehet családoknak vagy fiatal pároknak, akár befektetőknek is!

MEGFELEL AZ OTTHON START HITEL követelményeinek!

A lakás jellemzői:
- 71nm
- 2 szoba, 1 félszoba, hall, külön WC és fürdő, gardrób, terasz
- ablakos konyha
- PANORÁMA a budai hegyekre
- világos, csendes
- 5.emeleti
- központi fűtés
- klíma
- nemrég részleges felújításon esett át
- közös ktg 17.400.-
- teljes rezsi kb. 40.000.-

A házról:
-1970-ben épült
- folyamatosan karbantartott
- központi helyen található
- kiváló közlekedés

Az ingatlan részben akadálymentesített, így többféle igénynek is megfelel.
Az utcán a parkolás ingyenes.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hogy saját otthonára találjon egy olyan helyen, ahol a városi élet minden előnyét élvezheti!

***

Discover this well-maintained panel apartment located in the heart of Budapest’s District IV, an excellent choice for families, young couples, or investors alike.

Eligible for the “Otthon Start” housing loan program!

Property Features:
71 sqm
2 bedrooms + 1 half room, hall
Separate bathroom and WC
Walk-in wardrobe
Balcony
Kitchen with window
Panoramic views of the Buda hills
Bright and quiet
Located on the 5th floor
Central heating
Air conditioning

Recently partially renovated.

Common charges: HUF 17,400/month
Total utilities: approx. HUF 40,000/month

Building:
Built in 1970
Continuously maintained
Central location
Excellent public transport connections

The property is partially accessible, making it suitable for a variety of needs.
Free street parking is available in the area.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1154 e Ft
1200 e Ft 4%
1233 e Ft 6%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.9 M Ft m Ft
78.5 m Ft -4%
75.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

84.5 M Ft
4 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
58 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba