Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Berda József utca, 10. emelet

+ 5 kép 1/8
56 900 000 Ft56.9 M Ft 1 625 714 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
10. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Tecnocasa - IL Quarto Studio Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Újpesten, a XIII. kerület szomszédságában kínálunk megvételre egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, magasemeleti panellakást, amely ideális választás lehet első otthonnak vagy befektetésnek is.

A lakás jó állapotú, praktikus elosztású, világos terekkel rendelkezik, és az elmúlt években több fontos korszerűsítés is megtörtént.

Amit érdemes tudni:

Több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó

Modern beltéri ajtók

Thermo üveges, műanyag nyílászárók redőnnyel

Laminált padló a szobákban, járólap a többi helyiségben

Korszerűsített fűtőtestek egyedi mérőkkel felszerelve

Közlekedés:

20E, 120, 121, 25, 30, 204 buszok

12-es, 14-es villamos

M3 metró (Újpest-központ) ~7 perc gyalog

️ Belváros gyorsan elérhető, akár autóval, akár tömegközlekedéssel.

További infók:

Közös költség: 13.000 Ft/hó

Átadás: 15–60 nap

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.

Bankfüggetlen hiteltanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.

A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1626 e Ft
1256 e Ft -29%
1394 e Ft -17%
1126 e Ft -44%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
56.9 M Ft m Ft
69.7 m Ft 18%
62 m Ft 8%
127.8 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Berda József utca, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
2 szoba
44 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

76.99 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²