BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 7. emelet

+ 17 kép 1/20
82 000 000 Ft82 M Ft 1 223 881 Ft/m2
3 szoba
67 m²
7. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 7. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

ELADÓ PANELLAKÁS KÁPOSZTÁSMEGYER ZÖLD SZÍVÉBEN!
3 szoba 67 m² 73,99 M Ft 7. emelet AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!

Ha Ön is olyan otthont keres, amely csendes, zöld környezetben, mégis kiváló közlekedés mellett található akkor ne keressen tovább!

Főbb jellemzők:
Tágas, jól elosztott 67 m²-es lakás a 7. emeleten, rendezett lépcsőházban.
Frissen felújított fürdőszoba és WC.
Minőségi, gépesített fa konyhabútor természetes hangulattal,
2 teljes szoba + 1 félszoba ideális családnak, home office-hoz vagy befektetésnek.
Friss festés 2 szobában a nagyszoba felújítása folyamatban!

Elhelyezkedés:

Zöldövezeti, nyugodt környezet.
Boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár, dohánybolt pár percre.
Villamos és buszmegállók 5 perc sétára gyorsan beér a belvárosba!

További előnyök:

Teher- és permentes, 1/1-es tulajdon.
Könnyen alakítható saját igények szerint.
Ideális választás első lakásnak vagy befektetésnek is!

Irányár: 82.000.000 Ft

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK043294

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1224 e Ft
1204 e Ft -2%
1229 e Ft 0%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
82 M Ft m Ft
78.3 m Ft -5%
74.9 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
IV. kerület, Újpest, Latabár Kálmán utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület
Eladó panellakás