City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 10. emelet

+ 11 kép 1/14
76 900 000 Ft76.9 M Ft 1 349 123 Ft/m2
1 + 2 szoba
57 m²
10. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 371
Antal Enikő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, X. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén.

Az ingatlan egy rendezett, folyamatosan karbantartott társasházban található, amely 4 éve a panelprogram keretében teljes körű felújításon esett át. Ennek során megvalósult a külső és tetőszigetelés, korszerű nyílászárók kerültek beépítésre, valamint a lift gépészeti felújítása is megtörtént, így a ház műszaki és esztétikai állapota egyaránt kiváló. A felújítás minden költsége rendezett, így a közös költség nem tartalmaz extra terheket.

A lakás praktikus elosztású, világos terekkel rendelkezik: egy franciaerkélyes nappali, két kényelmes hálószoba és egy különálló ebédlő biztosítja az ideális életteret. A fürdőszoba és a mellékhelyiség külön helyiségben található, ami tovább növeli a komfortérzetet. Az ingatlan 4 évvel ezelőtt részleges felújításon esett át, ennek köszönhetően esztétikailag és műszakilag is jó állapotban van, továbbá klímaberendezéssel felszerelt, amely a nyári hónapokban kellemes hőmérsékletet biztosít.

A lakáshoz tartozik egy közös tárolóhelyiség is, amely további praktikus megoldást nyújt a mindennapi tárolási igényekre. Az ingatlan ideális választás lehet családoknak vagy befektetőknek egyaránt, akik egy jól elhelyezkedő otthont keresnek egy megújult társasházban.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Antal Enikő
+36/20-371-2105

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1349 e Ft
1248 e Ft -8%
1226 e Ft -10%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
76.9 M Ft m Ft
77.1 m Ft 0%
74.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75 M Ft
3 szoba
61 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

59.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület