City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 572 222 Ft/m2
3 szoba
54 m²
4. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kiss Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálok Rómaifürdőn a Pók utcai lakótelepen egy 54 nm-es 3 külön nyíló szobás felújított lakást.
A lakás egy 4 emeletes panel ház 4. emeletén található, dupla iíányú tájolásának köszönhetően egész nap napfényes.
A lakótelepet a rengeteg zöld parkos környezet miatt kedvelik az itt élők.
Minden szolgáltatás megtalálható pár perces sétatávolságon belül.
A Római -Part 10 perc sétára.

AJÁNLOM CSALÁDOK RÉSZÉRE , DE BEFEKTETÉSRE, KIADÁSRA IS KIVÁLÓ VÁLASZTÁS!

A lakás a lakótelep közepén helyezkedik el, a H5-Hév 5-8 perc sétával elérhető,
illetve számos busz járat a közelben:106,34,134,...éjszakai járat.
Az épületet csendes parkos környezet veszi körbe.

Az ingatlan előnyei:
- zárószint, itt felettünk nem fog zajongani senki
- tágas 27 nm-es amerikai konyhás nappali + erkély
- műanyag nyílászárók , redőnnyel ellátva
- több ponton záródó minőségi biztonsági bejárati ajtó
- szép állapotú laminált padló a hálószobákban, járólap a többi helyiségben
- beltéri ajtók kicserélve
- villamos és vízhálózat felújítva
- több új konnektor
- mennyezeti rejtett világítás
- fürdő wc külön helyiségben
- alacsony rezsiköltség

Az épület mellett bőven van parkolási lehetőség, ingyenes parkolási övezet.
Az üzletek pár perc sétára találhatóak.
A ház aljában közös tároló.
Tiszta rendezett lépcsőház.
Barátságos lakóközösség.
TARTOZÁS NEM TERHELI ÉS RENDEZETT TULAJDONOSI VISZONYOKKAL RENDELKEZIK
A közelben iskola, óvoda, bölcsőde , játszóterek, élelmiszerüzletek, éttermek, szépségszalonok.
Ezen a lakótelepen minden adott egy boldog élethez.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Rugalmasan megtekinthető előre egyeztetett időpontban.
Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1572 e Ft
1260 e Ft -25%
1233 e Ft -27%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
78.4 m Ft -8%
75.3 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

128.888 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75 M Ft
3 szoba
61 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

85 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
III. kerület, Óbuda, Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft