Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
82 990 000 Ft82.99 M Ft 1 508 909 Ft/m2
1 + 2 szoba
55 m²
4. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 993
Duna House Rózsakert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó Kaszásdűlőn

III. kerület, Kaszásdűlő zöldövezeti részén eladó egy 55 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes lakás egy rendezett, 4 emeletes társasház legfelső szintjén.

Az ingatlan 2020-ban teljeskörű felújításon esett át, minőségi kivitelezéssel és egyedi beépített bútorokkal. A nappaliban és előszobában álmennyezet, rejtett világítás és klíma került kialakításra, az elektromos hálózat bővítése megtörtént.

Főbb jellemzők:
• 55 m² + 4 m² erkély
• 1+2 félszoba
• teljeskörűen felújított
• klíma
• egyedi bútorok
• azonnal költözhető

Alacsony fenntartás:
• közös költség: 12.200 Ft
• fűtés: kb. 12.500 Ft
• villany: kb. 4.600 Ft

Rendezett társasház, felújított lépcsőház, közös tároló.
Csendes, parkos környezet, jó közlekedéssel.

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1509 e Ft
1260 e Ft -20%
1233 e Ft -22%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.99 M Ft m Ft
78.4 m Ft -6%
75.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
3 szoba
66 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.5 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület, Táborhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület, Óbuda, Vörösvári út