Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 398 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
3. emelet
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
dr. Gömbicz Daniella Zsanett
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken található, parkokkal, sétatávra a Dunától. Tökéletes választás pároknak, családosoknak. Pár hónapja festésen és felújításon esett át.

Miért ez a lakás?:

Teljes villamos hálózat cserélve (vezetékek, biztosítékok, kapcsolók, konnektorok).

Szobákban laminált padló, többi helyiségben járólap található.

Hálószobában 3 rétegű műanyag, többi helyiségben 2 rétegű műanyag nyílászáró található. Minden ablak redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt.

Beépített gáztűzhely, elektromos sütő, NEFF XXL mosogatógép, tisztított ivóvíz (fordított ozmózis) csap.

Hálószobában Panasonic fűtő-hűtő klíma található.

Biztonsági bejárati ajtóval és ráccsal zárható.

A szobákban szigetes megvilágítás (LED szalag + spot lámpa) található.

Nyugati tájolás, fényes terek

A lakás nem beépített, de szúnyoghálós loggia-val rendelkezik.

Házközponti fűtés, egyedi mérővel (Alacsony rezsiköltség)

Rendezett társasház

Könnyű parkolás

Tehermentes, 1/1 tulajdonos

Az alaprajzon látható bútorok és gépek a vételár részét képezik

Lokáció

2-3 perc sétára 34, 134, 204, 296 buszjáratok, 8 perc sétára H5 HÉV, dunapart.

Lakás közvetlen körzetében élelmiszerbolt, gyógyszertár, konditerem, étterem, dohánybolt, fodrászat, iskolák, szolgáltatók stb.

Bármelyik nap megtekinthető, akár hétvégén is!

További információért és megtekintésért keressenek bizalommal.
Amennyiben a finanszírozáskor hitelre lenne szüksége, bankfüggetlen Credipassos hitelszakértőnk díjmentesen áll rendelkezésére.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK046315

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1398 e Ft
1303 e Ft -7%
1279 e Ft -9%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
74.1 m Ft 6%
71.5 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
73 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
51 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

59.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.5 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület, Testvérhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület