NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Ajka, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
32 900 000 Ft32.9 M Ft 783 333 Ft/m2
1 + 1 szoba
42 m²
1. emelet
építés éve:1984

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 315
Verrasztó Edina Irén
OTP Ingatlanpont Pápa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

42 négyzetméteres 1+1 szobás első emeleti távfűtéses lakás Ajka.

Központi elhelyezkedésű két szobás ingatlan, a két szoba külön - külön nyílik a folyosóról, a bejáratnál a konyha és a fürdő-WC egyben van. Nagyon jó állapotú és elhelyezkedésű ingatlan, a nappali ablakai a parkra néznek ami kifejezetten kellemes kilátást biztosít. Műanyag nyílászárók vannak redőnyökkel és biztonsági bejárati ajtó. A nappaliban és a kisebbik szobában is marad a bútor, a konyhabútorral és a beépített gépekkel együtt. Az elektromos hálózat eredeti. A fürdő némi felújítást kíván, továbbá a szobákban a tapéta és a szőnyegpadló cserélendő. Az ingatlanhoz tartozik egy félemelettel lejjebb lévő kisebb tároló, ahol akár élelmiszert is lehet tárolni, mert van külső levegőzése és van egy pinceszinti egyéni tároló is. Parkolás közterületen lehetséges. A szomszédok barátságosak és nem zavarják egymást, nagyon kellemes atmoszférájú lakás.
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciót kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is. Az ingatlanról készült alaprajz, illetve fényképfelvételek az Otp ingatlanpont szellemi tulajdonát képezik. Amennyiben felkeltette érdeklődését az általam kínált ingatlan, keressen bizalommal! Ne habozzon tovább, hiszen ez a ház valóban páratlan lehetőséget kínál! SZEREZZE MEG EZT SZÉP OTTHONT, HÍVJA MOST A MEGADOTT TELEFONSZÁMOT!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

32900000 Ft
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, esetleg bármivel kapcsolatban kérdése lenne, keressen Bizalommal! Verrasztó Edina: +36703156380

Referencia szám: M325743-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás panellakások ára Ajkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ajka m² ár
783 e Ft
794 e Ft 1%
Ennek az ára
Ajka átlagár
32.9 M Ft m Ft
34.7 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ajka, 1. emelet

Eladó panellakások a környékről

Ajka
Eladó panellakás

Ajka

54 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Balatonfüred
Eladó panellakás

Balatonfüred

49.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

32.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

41.59 M Ft
2 szoba
54 m²
Ajka, Kossuth utca 12
Eladó panellakás

Ajka

31.9 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Várpalota, Erdődi Pálffy Tamás utca
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonalmádi
Eladó panellakás

Balatonalmádi

69.9 M Ft
4 szoba
71 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

40.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Várpalota, Jókai utca
Eladó panellakás

Várpalota

41 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Ajka, Tűzoltó utca
Eladó panellakás

Ajka

39.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Pápa
Eladó panellakás

Pápa

44.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

30 M Ft
2 szoba
36 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

32.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Balatonfüred
Eladó panellakás

Balatonfüred

49.9 M Ft
2 szoba
42 m²
Ajka, Tűzoltó utca
Eladó panellakás

Ajka

39.8 M Ft
2 szoba
54 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bagod
Eladó családi ház

Bagod

52 M Ft
2 + 2 szoba
112 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán