Avico Greentop

Eladó nyaraló
Zamárdi, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
35 900 000 Ft35.9 M Ft 1 889 474 Ft/m2
1 szoba
19 m²
1. emelet
építés éve:1977

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Zergi Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Fedezze fel álmai otthonát Zamárdiban , ahol a nyugalom és a természet közelsége egyesül a modern életvitel előnyeivel.

AMIT AZ APARTMANRÓL TUDNI KELL :
- Ez a 19 négyzetméteres, egy szobás lakás ideális választás azok számára, akik a városi élet zajától távol, de mégis központi elhelyezkedésben keresnek nyaralót
- Az ingatlan átlagos állapotban van, így lehetőséget biztosít arra, hogy saját ízlésére formálja azt, miközben a közelben található kiváló ellátottság minden igényt kielégít.
- A lakáshoz tartozó 5 négyzetméteres teraszról gyönyörű panorámás kilátás nyílik, ahol a reggeli kávéját vagy a naplementét élvezheti.
- A lakáshoz tartozik egy zárt udvari parkoló , melynek ára benne van az irányárban.
- A nyaraló ősszel téliesítésre kerül , a vízet központilag leengedik az épületről.
- Az épületben 18 lakás van , barátságos , kedves , segítőkész tulajdonosokkal.
- Éves közös költség : 40.000.- Ft / év

BALATONPART 2 UTCÁNYIRA !!!! Ahol a Zamárdi szabadstran 4.5 km hosszúságban minden igényt kielégítő szolgáltatásokkal várja a Önöket !

A csendes környék, amely a város zajától távol helyezkedik el, ideális helyszínt biztosít a pihenésre és a feltöltődésre.

A tehermentes ingatlan lehetőséget ad arra, hogy azonnal birtokba vegye, így nem kell hónapokat várnia az ügyintézésre.

A közlekedési csomópont közelsége révén a kitűnő közlekedés lehetővé teszi, hogy könnyedén elérje a város többi részét, legyen szó akár munkáról, akár szórakozásról.
A helyi tömegközlekedési lehetőségek, valamint az autós közlekedés egyszerűsége miatt a lakás ideális választás mindazok számára, akik aktív életet élnek, de a természet közelségét is értékelik.
Zamárdi felkapott környék, amely nemcsak a helyiek, hanem a turisták körében is népszerű.

Ha Ön is szeretne egy olyan ingatlant, amely nemcsak a lakhatás, hanem a befektetés szempontjából is ígéretes lehetőségeket rejt, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot.

Bármilyen kérdése van az ingatlannal vagy a környékkel kapcsolatban, bizalommal keressen!
Segítek Önnek a legjobb döntés meghozatalában, hogy megtalálja az ideális otthont vagy befektetést.

Kérdéseit hétvégén is várom , az ingatlan megtekintése miatt szombaton - vasárnap is keressen !

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

Nyaralók ára Zamárdiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zamárdi m² ár
1889 e Ft
1533 e Ft -23%
Ennek az ára
Zamárdi átlagár
35.9 M Ft m Ft
127 m Ft 72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zamárdi, 1. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

149 M Ft
7 szoba
130 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

360 M Ft
2 + 3 szoba
160 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

265 M Ft
3 szoba
75 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

134.99 M Ft
4 szoba
81 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

85 M Ft
2 szoba
47 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

34.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

139.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Siófok, Mártírok útja
Eladó nyaraló

Siófok

660 M Ft
7 szoba
580 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

74.9 M Ft
5 szoba
70 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

84.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

144 M Ft
5 szoba
160 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

59.99 M Ft
2 szoba
38 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

64.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

360 M Ft
6 szoba
250 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

129 M Ft
6 szoba
84 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

125 M Ft
5 szoba
141 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft
1 szoba
50 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

64.99 M Ft
2 szoba
38 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

32 M Ft
4 szoba
48 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

149.9 M Ft
3 szoba
89 m²

Falusi CSOK ingatlanok