Seven Pearl

Eladó nyaraló
Szolnok, Tiszaliget, Tünde utca

+ 10 kép 1/13
44 900 000 Ft44.9 M Ft 1 247 222 Ft/m2
2 szoba
36 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 260 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3656769700
Bundics Anikó
Duna House - Szolnok, Ady Endre út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Szolnokon, a Holt-Tisza parti övezetben eladó egy újonnan épült könnyű szerkezetes családi ház.
Az ingatlanban egy félszoba, nappali-konyha, fürdő-wc található 36 m2-en elosztva.
Nagyon szép fa nyílászárók kerültek az ingatlanba kívül-belül. Villany, víz az ingatlanban található, gáz nincs. A villany jelenleg 1 fázis, de úgy került kialakításra, hogy bővíthető legyen. A meleget klíma szolgáltatja. A konyhabútor kialakítása az új tulajdonosra vár, hogy saját ízlésére formálhassa. Az ingatlan alatt lévő 7m2-es pincét a felújításkor meghagyták.
Kívül 10 cm, a falban 15 cm-es kőzetgyapot szigetelés van. Igényes, minőségi alapanyagokat használtak.
Ideális nyugdíjasoknak, fiatal-, idős pároknak egyaránt.
Amennyiben hírdetésem felkeltette az érdeklődését,  forduljon hozzám bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

Nyaralók ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1247 e Ft
792 e Ft -57%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
44.9 M Ft m Ft
29.6 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok, Tiszaliget, Tünde utca

Eladó nyaralók a környékről

Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

22.9 M Ft
1 szoba
22 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

17.9 M Ft
1 szoba
18 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

68 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

32 M Ft
5 szoba
95 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Jászapáti
Eladó nyaraló

Jászapáti

16 M Ft
2 + 2 szoba
64 m²
Jászszentandrás
Eladó nyaraló

Jászszentandrás

24 M Ft
3 szoba
85 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

21.99 M Ft
1 + 1 szoba
24 m²
Jászapáti
Eladó nyaraló

Jászapáti

14.99 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

38 M Ft
860 m²
75 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

56.8 M Ft
3 szoba
80 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

17.9 M Ft
1 szoba
18 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

79.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Cibakháza
Eladó nyaraló

Cibakháza

31.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Jászapáti
Eladó nyaraló

Jászapáti

14.99 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

42.9 M Ft
260 m²
47 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

32.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

18.5 M Ft
1 szoba
14 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

45 M Ft
380 m²
60 m²
Abádszalók, Laki Kálmán utca
Eladó nyaraló

Abádszalók

404.734 M Ft
4 szoba
76 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok