Astora Márvány8

Eladó nyaraló
Szolnok

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 141 429 Ft/m2
2 szoba
70 m²
építés éve:2013

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 234 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Győri Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó egy kivételes ingatlan Szolnokon, közvetlenül az Alcsi-Holt Tisza partján, csodálatos környezetben!

Különleges lehetőség a természet, a vízpart és a vízisportok szerelmeseinek! 2013-ban épült, két szintes (pinceszint + földszint) ingatlan 70m² lakóterülettel, 234m²-es telken, a szomszédos külön helyrajzi számon található 87m²-es telekrész is a vételár részét képezi, melyen még egy stég kialakítása is könnyen kivitelezhető.Kiemelkedő jellemzők:Közvetlen vízparti elhelyezkedés az Alcsi-Holt Tisza partján.Pinceszinten stég és terasz, ideális pihenéshez, családi programokhoz vagy vízisportokhoz.Elektromos kapu és fedett kocsibeálló a kényelmes parkolásért.A Zártkerti ingatlan könnyen megközelíthető a 4-es főútról.Közművek: villany és víz rendelkezésre áll az ingatlanban.Műszaki felszereltség:2 éve felújított fűtési rendszer: Bosch elektromos kazán, radiátorok, padlófűtés és klíma.Ez az ingatlan ritka, egyedi lehetőség azoknak, akik a vízparti életet, a nyugodt környezetet, a vízisportokat vagy a horgászatot keresik, miközben a kényelmet sem szeretnék nélkülözni. A stég és terasz, a panoráma, valamint a felújított fűtési és klimatizált rendszer minden igényt kielégít.Ne hagyja ki ezt a különleges vízparti ingatlant Szolnok egyik legszebb és legkedveltebb részén!A látványterv mesterséges intelligenciával készült, amely egy felújítást követő állapotot kíván szemléltetni!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
1141 e Ft
792 e Ft -44%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
79.9 M Ft m Ft
29.6 m Ft -169%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó nyaralók a környékről

Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

46.355 M Ft
3 szoba
Jászszentandrás
Eladó nyaraló

Jászszentandrás

24 M Ft
3 szoba
85 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

56.8 M Ft
3 szoba
80 m²
Jászapáti
Eladó nyaraló

Jászapáti

14.99 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

409.92 M Ft
4 szoba
76 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

21.99 M Ft
1 + 1 szoba
24 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

259 M Ft
5 szoba
140 m²
Jászberény, 7
Eladó nyaraló

Jászberény

4.5 M Ft
1 szoba
24 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

35 M Ft
2 szoba
48 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

32 M Ft
5 szoba
95 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

29.9 M Ft
860 m²
75 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

8.5 M Ft
719 m²
20 m²
Tiszaföldvár
Eladó nyaraló

Tiszaföldvár

19.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

13.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

19.9 M Ft
1 szoba
18 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

24.95 M Ft
1 szoba
30 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

18.5 M Ft
1 szoba
14 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

21.95 M Ft
365 m²
24 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

22.9 M Ft
1 szoba
22 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

24.9 M Ft
1 szoba
29 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

14 M Ft
1 szoba
12 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

21.99 M Ft
1 + 1 szoba
24 m²
Tiszapüspöki