Astora Olive Club House

Eladó nyaraló
Szolnok

+ 12 kép 1/15
42 900 000 Ft42.9 M Ft 912 766 Ft/m2
47 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 260 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 390
Bátaszéki Jánosné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Az eladó ingatlan 2025 évben készült el, állandó lakhatásra alkalmas, lakóövezeti besorolású.

Elosztása -

Nappali - étkező- konyha egy légtérben

Közledő

Külön bejáratú szoba

Fürdőszoba- Illemhelyiség

Burkolatok-

Amerikai konyhás nappali - hálószoba - laminált parketta borítású.

Fürdőszoba - közlekedő - járólapos borítást kapott.

Nyílászárók-

Hőszigetelt fa, redőnnyel - szúnyoghálóval ellátottak.

Falazat-

A lakóingatlan falai 15 cm-es kőzetgyapot - 10 cm-es nikecel szigetelést kaptak, nemesvakolat borítású.

Tetőszerkezet-

Kőzetgyapottal szigetelt tető, belülről borovi fenyő lambériával borított, kívűl csereppeslemezzel fedett.

Fűtés- Megvíz

A melegvizet WiFi-s Electrolux vízmelegítő biztosítja, míg a minden évszakban komfortos hőmérsékletről inverteres 3kW-os Gree hűtő-fűtő klíma gondoskodik.

Az ingatlan alatt pince helyiség is található.

Kialakításra került gépjármű beállásra, belső udvari - térkövezett kocsibeálló.

Kerti tároló is megtalálható , szerszámok- kerti eszközök elhelyezésére.

Infrastruktúra kiváló - buszmegálló pár perc sétára.

Az ingatlan vízparthoz közeli , rendezett , biztonságos utcában található.

Családi ház beszámítás lehetséges!

Kiváló lehetőség az ingatlan megvásárlása akár saját részre vagy befektetésre egyaránt alkalmas.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az Új építésű eladó ingatlan - Kérem keressen bizalommal !

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Nyaralók ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
913 e Ft
795 e Ft -15%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
42.9 M Ft m Ft
30.1 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó nyaralók a környékről

Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

14 M Ft
1 szoba
12 m²
Jászapáti
Eladó nyaraló

Jászapáti

14.99 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

259 M Ft
5 szoba
140 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

49.99 M Ft
4 + 3 szoba
150 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

24.9 M Ft
1 szoba
29 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

27.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

40 M Ft
2 szoba
62 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

36.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Cibakháza
Eladó nyaraló

Cibakháza

31.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

46.355 M Ft
3 szoba
52 m²
Jászapáti
Eladó nyaraló

Jászapáti

14.99 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

32 M Ft
5 szoba
95 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

21.99 M Ft
1 + 1 szoba
24 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

32.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

56.8 M Ft
3 szoba
80 m²
Abádszalók
Eladó nyaraló

Abádszalók

68 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

49.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

19.9 M Ft
1 szoba
18 m²
Tiszapüspöki
Eladó nyaraló

Tiszapüspöki

12.5 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

36.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Szolnok
Eladó nyaraló

Szolnok

22.9 M Ft
1 szoba
22 m²
Abádszalók, Laki Kálmán utca
Eladó nyaraló

Abádszalók