River Life

Eladó nyaraló
Szigetszentmárton

+ 7 kép 1/10
39 600 000 Ft39.6 M Ft 1 721 739 Ft/m2
1 szoba
23 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Telekméret: 367 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Hliva Ildikó
Otthon Centrumb

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Szigetszentmárton csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy közvetlen vízparti, 23 m²-es nyaralót 367 m²-es telken, saját stégjoggal.
Az ingatlan ideális választás lehet pihenésre, hétvégi kikapcsolódásra vagy akár befektetésnek is. A ház egy szobából és fürdőszobából áll, praktikus elrendezésű.
A kellemes hőmérsékletről mobil klíma és elektromos fűtés gondoskodik, míg a Duna közelsége és a vízre néző kilátás igazán különleges hangulatot teremt.
A környék biztonságos, barátságos és könnyen megközelíthető, Budapest pedig autóval is gyorsan elérhető.
Ha egy valódi vízparti hangulatú, ritka adottságokkal rendelkező ingatlant keres, ezt mindenképpen érdemes megnézni!
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

Nyaralók ára Szigetszentmártonban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigetszentmárton m² ár
1722 e Ft
900 e Ft -91%
Ennek az ára
Szigetszentmárton átlagár
39.6 M Ft m Ft
44.6 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigetszentmárton

Eladó ingatlanok a környékről

Biatorbágy
Eladó családi ház

Biatorbágy

119.9 M Ft
2 + 4 szoba
270 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

26.5 M Ft
1 szoba
31 m²
Halásztelek
Eladó nyaraló

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Szigetszentmárton
Eladó nyaraló

Szigetszentmárton

61.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Telki
Eladó családi ház

Telki

77.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Szigetszentmárton
Eladó nyaraló

Szigetszentmárton

41.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Nagykőrös
Eladó családi ház

Nagykőrös

149 M Ft
20 szoba
655 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Szigetszentmárton
Eladó nyaraló

Szigetszentmárton

49 M Ft
2 szoba
0 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

159 M Ft
5 szoba
134 m²
Erdőkertes
Eladó családi ház

Erdőkertes

95 M Ft
4 szoba
114 m²
Leányfalu, Rózsahegyi utca
Eladó nyaraló

Leányfalu

69 M Ft
4 szoba
157 m²
Csemő
Eladó telek

Csemő

1 M Ft
100 m²
0 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Zebegény
Eladó nyaraló

Zebegény

130 M Ft
3 szoba
63 m²
Szigetszentmárton
Eladó nyaraló

Szigetszentmárton

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

109 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Leányfalu
Eladó üzlethelyiség

Leányfalu

365 M Ft
526 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

42.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

18.5 M Ft
1 + 3 szoba
56 m²
Gödöllő
Eladó iroda

Gödöllő

360 M Ft
563 m²
900 m²
Szigetszentmiklós