Astora Art House

Eladó nyaraló
Szeged, Szentmihály, Süllő utca

+ 15 kép 1/18
24 900 000 Ft24.9 M Ft 565 909 Ft/m2
1 szoba
44 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1499 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 384
Restás Renáta ev.
ev.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Az ingatlan adatai: Sándorfalva, Süllő utcai, 44 m2-es, pince + kétszintes felújítandó nyaraló, 1.499 m2-es telken eladó! Helyiségek – pince: 2 helyiség, földszint: kialakítható amerikai konyha, fürdőszoba WC-vel, közlekedő, előszoba és lépcsőház, emelet: szoba és erkély. Fűtése: vegyes tüzelésű kazán.

Nekem miért tetszik?
Akár állandó lakhatásra is alkalmas lehet a ház, de nyaralónak is kiváló döntés. Az utca végén található a Nádas-tó. Szeged pár percre van autóval, de a buszmegálló is nagyon közel van.

Ha kérdésed van, vagy szeretnéd megtekinteni az ingatlant, hívj! (Az üzeneteket nem mindig látom, ezért fontos, hogy telefonálj!)

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Nyaralók ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
566 e Ft
762 e Ft 26%
Ennek az ára
Szeged átlagár
24.9 M Ft m Ft
43.4 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Szentmihály, Süllő utca

Eladó nyaralók a környékről

Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Szatymaz
Eladó nyaraló

Szatymaz

39.99 M Ft
2 szoba
41 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Makó
Eladó nyaraló

Makó

29.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

16 M Ft
2 szoba
30 m²
Tiszasziget
Eladó nyaraló

Tiszasziget

18.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

699 M Ft
9 szoba
269 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

699 M Ft
9 szoba
269 m²
Zsombó
Eladó nyaraló

Zsombó

18.9 M Ft
2 szoba
37 m²
Tiszasziget
Eladó nyaraló

Tiszasziget

18.5 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

33.99 M Ft
3 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

33.99 M Ft
3 szoba
40 m²
Csongrád
Eladó nyaraló

Csongrád

59.9 M Ft
5 + 4 szoba
110 m²
Makó
Eladó nyaraló

Makó

49.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17.99 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

32 M Ft
1 + 1 szoba
60 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17 M Ft
2 szoba
30 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

25.9 M Ft
1 szoba
29 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17 M Ft
2 szoba
30 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

29.99 M Ft
332 m²
0 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

28.95 M Ft
1 szoba
48 m²
Balástya
Eladó nyaraló

Balástya

18.99 M Ft
2 szoba
60 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Galgahévíz
Eladó családi ház