Avico Greentop

Eladó nyaraló
Szeged, Szentmihály

+ 12 kép 1/15
18 500 000 Ft18.5 M Ft 528 571 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 135 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 917
Bánfi Rita
ArtHome

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Vízparti pihenés, kikapcsolódás? Vagy állandó otthon a Tisza közvetlen közelében? Itt mindkettő lehetséges!
Eladó egy felújított nyaraló Szeged egyik rejtett kincsének számító üdülőövezetében, a Tápé-Tiszavirág Üdülőtelepen – ahol a Tisza csendes sodrása, a friss levegő és a nyugalom együtt alkotják meg az ideális helyszínt kikapcsolódáshoz vagy akár mindennapi élethez!

A környéket nem véletlenül emlegetik a horgászok és vízisport-rajongók paradicsomaként – saját privát stégek vezetnek a vízhez, így a napindító csónakázás vagy az esti pecázás csak pár lépésre van.

A nyaraló hivatalosan ártérben található, ezért biztonságosan lábakra épült, ugyanakkor az elmúlt évtizedekben nem volt olyan vízállás, ami elöntötte volna a környéket. Egyre többen választják ezt a helyet állandó otthonuknak is. Akinek nincs igénye luxusra, de fontos a természetközelség, a minimális és könnyen kiszámítható rezsi, a nyugodt környezet, Szeged megközelíthetősége, az jó helyen jár. Kútfúrással egész éves vízellátás biztosítható, és a lakhatás komfortja minden szempontból adott.

Az épület főbb jellemzői, technikai paraméterek:
- egy kényelmes méretű szoba, egy konyhafülke, zuhanyzóval és WC-vel kialakított fürdőszoba illetve egy étkezőnek használható előszoba található az emeleten
- az alsó szinten egy praktikus tárolóhelyiség, valamint fedett, betonos terasz áll rendelkezésre
- Tiszára néző, fedett erkély
- a teljes villany- és vízhálózatot kicserélték, újrahúzták – megbízható, modern rendszer
- új burkolatokat kaptak a helyiségek
- saját vízórával és villanyórával rendelkezik
- 3,5 kW-os klíma – egész évben hasznos: hűt és fűt is
- a komfort érdekében 10 cm hőszigetelést kapott minden irányban!
- tulajdoni lapon üdülőépület, udvar megnevezéssel szerepel, hivatalosan épület!!!
- 2 személyautó számára biztosított hely a kerítéssel körbekerített telken belül.

Érdemes tudni a a környékről:
A Tiszavirág Üdülőtelep Szeged egyik legbékésebb pontja – csak pár perc autóval a belvárostól, mégis mintha teljesen más világba csöppennél. Itt a természet a főszereplő: madárcsicsergés, vízcsobogás, fák lombjain keresztül fújó szellő. A közeli buszmegálló révén tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. A gát túl oldalán kisbolt is elérhető! Szemétszállítás és útkarbantartás megoldott, ezeket minimális havi közös költségből szervezetten fedezik. A vezetékes víz szolgáltatás téli időszakban, fagyvédelem miatt szünetel.

Ez a nyaraló nem csak egy ingatlan – egy életstílus, ami a természet közelségét, a nyugalmat és a modern kényelmet ötvözi. Kérdésed van? Szívesen megmutatom élőben is!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Nyaralók ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
529 e Ft
762 e Ft 31%
Ennek az ára
Szeged átlagár
18.5 M Ft m Ft
43.4 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, Szentmihály

Eladó nyaralók a környékről

Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17.99 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Makó
Eladó nyaraló

Makó

29.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

29.99 M Ft
332 m²
0 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

699 M Ft
9 szoba
269 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

16 M Ft
2 szoba
30 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

29.9 M Ft
1 szoba
42 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

32 M Ft
1 + 1 szoba
60 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

699 M Ft
9 szoba
269 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.9 M Ft
3 szoba
35 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

33.99 M Ft
3 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

25.9 M Ft
1 szoba
29 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

33.99 M Ft
3 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szatymaz
Eladó nyaraló

Szatymaz

39.99 M Ft
2 szoba
41 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

28.95 M Ft
1 szoba
48 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

25.9 M Ft
1 szoba
29 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

31.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Balástya
Eladó nyaraló

Balástya

18.99 M Ft
2 szoba
60 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

71.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Tótszentmárton
Eladó családi ház

Tótszentmárton

31.5 M Ft
5 szoba
130 m²
Verseg
Eladó családi ház

Verseg

69.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Balatonudvari
Eladó családi ház