Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Siófok, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
119 000 000 Ft119 M Ft 1 859 375 Ft/m2
3 szoba
64 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 316
Zsitnyányi Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A Balaton egyik leghangulatosabb páratlan panorámával rendelkező részén, az Ezüstparti Liszt Ferenc sétányon gondos és alapos tervező munka eredményeként kerül megvalósításra ez a közvetlen vízparti beruházás. A leendő lakók az átgondolt tervezésnek köszönhetően élvezhetik a Balatoni igazi atmoszféráját. Az itt megvásárolt lakás második otthonként szolgálhat Siófok szerelmeseinek, ahol négy évszakon át élvezhetik a modern apartmanok kényelmét.

A fejlesztés sikerét jelzi, hogy az első két ütem lakásaiból mindössze 1 szabad maradt. A második és harmadik ütemben megvalósuló 58 lakásból most 30% befizetéssel lefoglalhatja az Önnek tetszőt.
Az értékesítés sikerének oka a gazdasági folyamatokban is keresendő: kiszámíthatóság és biztonság, a város évtizeted óta töretlen népszerűsége, a terület kivételes adottságai, növekvő helyi ingatlanárak, építőipari áremelkedések, infláció és a befektetők által folyamatos
hozamot biztosító lehetőségek keresése.
Az üdülő lakás közvetlen vízparti elhelyezkedése mellett az igényes tervezés és minőségi kivitelezés az apartmanok remek kihasználhatóságát és értékállóságát biztosítják.

A most elérhető lakossági és vállalati hiteleket igénybe veheti Magyarország piacvezető Bankcsoportjának 73 éves szakértelmére támaszkodva.
Az apartmanházak a tóra merőlegesen helyezkednek el, így biztosítva az otthonok
nagyrészéből az örök balatoni panorámát.
A társasház tetején igényesen kivitelezett, panorámás tetőteraszok kerülnek kialakításra, melyek egyedileg leszenek leválasztva, hogy a lehető legnagyobb privátszférát biztosítsák az exklúziv élet kedvelőinek. A tetőteraszon vízvételi, áramvételi lehetőség lesz, melyet lépcsőn lehet megközelíteni, így minden lehetőség adott egy kellemes, baráti, panorámás összejövetelhez.

A beépítendő anyagok kiválasztásánál, a magas minőség elengedhetetlen szempont volt.

A lakáselválasztó falak fokozott hangszigetelésűek, szolgálva a lakók békés pihenését.

A lakásokon belüli anyagok kiválasztása a leendő lakástulajdonos privilégiuma lesz, hogy minden tulajdonos saját ízlése, elképzelése szerint alakíthassa ki álmai nyaralóját.

A lakások fűtését és hűtését apartmanonként elhelyezett inverteres hőszivattyús levegős rendszer látja el, működése kivételesen energia-hatékony. A szobákba, nappalikba felszerelt beltéri egységek léghűtést és légfűtést biztosítanak, melynek köszönhetően rendkívül gyorsan hűtik le vagy fűtik fel a helyiséget.

Ha úgy érzi, hogy Ön egy igényesen kialakított otthont szeretne családja vagy barátai számára megvásárolni, akiknek igazi nyaralási lehetőséget kíván biztosítani, egyúttal értékálló befektetést keres akkor ez az örökpanorámás 64 m2-es, két szoba plusz nappalis, 18 m2-es terasszal rendelkező vízparti apartman az Ön választása.

Tervezett átadás : 2024.

Referencia szám: M210805

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

Nyaralók ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1859 e Ft
1411 e Ft -32%
Ennek az ára
Siófok átlagár
119 M Ft m Ft
123.6 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 1. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

139.4 M Ft
4 szoba
139 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
70 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

265 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonfenyves, Vörösmarty utca
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

119 M Ft
6 szoba
186 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

75.9 M Ft
2 + 2 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

159.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

79.8 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

129 M Ft
2 szoba
77 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

41.5 M Ft
1 szoba
30 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

179 M Ft
3 szoba
75 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

265 M Ft
3 szoba
75 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

375.92 M Ft
4 szoba
148 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

232.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

72 M Ft
3 szoba
100 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

34.9 M Ft
5 szoba
110 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fonyód
Eladó téglalakás