Eladó nyaraló
Nyúl
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó nyaraló leírása
Örökpanorámás, exkluzív zártkerti nyaraló Nyúlon a nyugalom és kényelem felsőfokon
Nyúlon, mindössze 12 km-re Győrtől, a GyőrPannonhalma térség egyik legszebb, magaslati pontján kínálom megvételre ezt a páratlan adottságú, művelési ágból kivett KERT minősítésű, nyaralót, amely valódi ritkaság az üdülőövezetek piacán.
Az ingatlan villannyal és vezetékes vízzel ellátott, a szennyvízelvezetés derítőn keresztül történik. A modern életstílus kényelmét tovább növeli az internet kiépítésének lehetősége, amely a telek előtt futó infrastruktúráról könnyedén elérhető. A birtokhoz végig aszfaltozott út vezet, a környék rendezett és lakott. A ház nemcsak kikapcsolódásra, hanem állandó, igényes, hangulatos otthonként, természetközeli home office-ként is tökéletes választás.
A 1629 m²-es, gondosan megkomponált kert minden részletében a harmóniát és a minőséget tükrözi. Dús növényzet, gyümölcsfák, szőlősorok és hangulatos pihenőterek teszik teljessé a birtok atmoszféráját. A kertben egy fa és egy tégla szerszámtároló, valamint egy 4×3 méteres, medence elhelyezésére előkészített, minőségi betonozott felület található.
A téglaépítésű, cseréptetős ház 2011-ben nyerte el a jelenlegi formáját, mely során 5 cm szigetelést kapott, továbbá az új épületrész réz villamossági vezetékkel és új vízrendszerrel került kialakításra. A szobák laminált parkettával, a többi helyiség és a terasz kerámialappal burkolt, a belső kialakítást esztétikus részletmegoldások jellemzik. A műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval és kovácsoltvas rácsokkal ellátva biztosítanak zavartalan kényelmet. Az épület a telek középpontjában áll, teljes körű intim környezetet teremtve.
A kétszintes nyaraló tökéletesen átgondolt beosztással rendelkezik. A tágas, 14 m2-es fedett teraszról nyíló bejárat a földszinti nappaliba vezet, amelyet konyha, fürdőszoba + WC és egy hálószoba egészít ki. Az emelet két hálószobával, közlekedővel és panorámás erkéllyel kínál megunhatatlan kilátást a környékre. A komfortot tovább növeli a ház mellett kialakított külső WC.
A birtok része egy 18 m²-es, tégla boltíves pince is, amely közvetlenül az épületből érhető el kiváló választás borospincének, exkluzív tárolónak vagy hűs menedéknek a forró nyári napokon.
Az ingatlan házszámmal rendelkezik, állandó lakhatásra be lehet jelentkezni.
Az ingatlan per- és tehermentes, gyorsan birtokba vehető.
Amennyiben szeretné ezt a páratlan panorámával rendelkező ingatlant megtekinteni, kérem hívjon!
Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 19. Utoljára módosítva: 2025. 11. 19.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Nyúl