Avico Greentop

Eladó nyaraló
Miskolc, 3. emelet

+ 2 kép 1/5
163 350 000 Ft163.35 M Ft 1 089 000 Ft/m2
4 szoba
150 m²
3. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Pucsok Hajnalka
OTP Ingatlanpont Miskolc Szemere

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladásra kínálunk Miskolc-Tapolcán a Barlangfürdőhöz és a strandhoz pár száz méterre épülő társasházban egy 110 nm-es, 3 szobás nappalis, 2 fürdőszobás, Penthouse lakást 35,8 nm-es tetőterasszal, és egy 4,2 nm-es kisebb terasszal, gyönyörű panorámával. A lakáshoz 2 db egyenként 20 nm-es teremgarázs beállóhely és tároló is tartozik, amely a vételár részét képezi. A társasház AA++ energetikai besorolású! A falak 30 cm-es falazó blokkból, 20 cm-es kőzetgyapot hőszigeteléssel lettek megépítve.
A fűtést lakásonként egyedileg kiépített hőszivattyús mennyezethűtő rendszer fogja ellátni. A nyílászárók 5 légkamrásak, melyek 3 rétegű hőszigetelt üvegezéssel kerültek kialakításra. Az ingatlan megvásárlásában és hitelügyintézésében irodánk teljes körű segítséget nyújt.
ÉRDEKLŐDNI: PUCSOK HAJNALKA 06204911723

Referencia szám: M315602

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1089 e Ft
562 e Ft -94%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
163.35 M Ft m Ft
33.9 m Ft -382%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 3. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

65.34 M Ft
2 szoba
60 m²
Szalonna
Eladó nyaraló

Szalonna

20.2 M Ft
1 szoba
32 m²
Sátoraljaújhely
Eladó nyaraló

Sátoraljaújhely

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Miskolc, Görömböly, Kernyedűlő
Eladó nyaraló

Miskolc

3.6 M Ft
0 + 1 szoba
0 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

25.79 M Ft
2 szoba
59 m²
Szalonna
Eladó nyaraló

Szalonna

39.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Arló
Eladó nyaraló

Arló

10.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

25 M Ft
2 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

5.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

15.9 M Ft
1 szoba
23 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

9.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Arló
Eladó nyaraló

Arló

22.49 M Ft
2 szoba
70 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

9.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

25.79 M Ft
2 szoba
59 m²
Hernádkak
Eladó nyaraló

Hernádkak

15.5 M Ft
1 + 2 szoba
30 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

54.45 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

15.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Ózd
Eladó nyaraló

Ózd

1.5 M Ft
1 szoba
20 m²
Mezőkövesd
Eladó nyaraló

Mezőkövesd

55 M Ft
4 szoba
170 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

1.49 M Ft
1 szoba
35 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

9.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Miskolc, Görömböly, Kernyedűlő
Eladó nyaraló

Miskolc

3.6 M Ft
0 + 1 szoba
0 m²
Mezőkövesd
Eladó nyaraló

Mezőkövesd

45 M Ft
4 + 3 szoba
80 m²
Mezőkövesd
Eladó nyaraló

Mezőkövesd

59.99 M Ft
3 + 1 szoba