Metrodom

Eladó nyaraló
Miskolc, földszint

+ 5 kép 1/8
54 450 000 Ft54.45 M Ft 1 089 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
50 m²
földszint
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 866
Cselényi Norbert
OTP IP Miskolc Corvin 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A++ !! 14 lakásos új építésű társasházi lakások Miskolc-Tapolca szívében korlátozott darabszámban 1.089.000.- ft/m2 es áron még megvásárolhatóak. Csodálatos lokáció. Szigetelés 20 cm kőzetgyapot, mennyezet hűtés, padló fűtés, 82 mm-es nyílászáróprofillal, magas műszaki tartalommal.

Referencia szám: M247937-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1089 e Ft
570 e Ft -91%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
54.45 M Ft m Ft
34.7 m Ft -57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, földszint

Eladó nyaralók a környékről

Mezőkövesd
Eladó nyaraló

Mezőkövesd

55 M Ft
4 szoba
170 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

15.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

9.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

14.99 M Ft
2 szoba
40 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

12.99 M Ft
1 szoba
28 m²
Arló
Eladó nyaraló

Arló

22.49 M Ft
2 szoba
70 m²
Szalonna
Eladó nyaraló

Szalonna

20.2 M Ft
1 szoba
32 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

15.9 M Ft
1 szoba
23 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

25.79 M Ft
2 szoba
59 m²
Mályi
Eladó nyaraló

Mályi

55.9 M Ft
4 szoba
256 m²
Mezőkövesd
Eladó nyaraló

Mezőkövesd

45 M Ft
4 + 3 szoba
80 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

25 M Ft
2 szoba
40 m²
Tiszalúc
Eladó nyaraló

Tiszalúc

7.99 M Ft
2 szoba
20 m²
Arló
Eladó nyaraló

Arló

10.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

25.79 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
150 m²
Mezőkövesd
Eladó nyaraló

Mezőkövesd

59.99 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Miskolc, Görömböly, Kernyedűlő
Eladó nyaraló

Miskolc

3.6 M Ft
0 + 1 szoba
0 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

65.34 M Ft
2 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

9.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

17.99 M Ft
3 szoba
30 m²
Miskolc
Eladó nyaraló

Miskolc

62.9 M Ft
1 szoba
850 m²
Szalonna
Eladó nyaraló

Szalonna

39.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Mezőkövesd, Olajfa 10
Eladó nyaraló

Mezőkövesd

52.9 M Ft
8 szoba
120 m²

Falusi CSOK ingatlanok