NapForrás 20 - Buda

Eladó nyaraló
Igal, Rákóczi tér

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
59 500 000 Ft59.5 M Ft 734 568 Ft/m2
2 + 4 szoba
81 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 329 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 928
Förgeteg Melitta
Ház Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Igalban, Kaposvár és a Balaton között, a neves gyógyvíz városában kínáljuk megvételre ezt a kétszintes nyaralót. Bejárata a fedett, növényekkel árnyékolt, kellemes teraszon át vezet az étkezős nappaliba. Innen mehetünk fel az emeletre, de innen nyílik az egyik hálószoba és egy közlekedő, ahonnan elérhető a másik háló, a konyha, a fürdő, és a külön kialakított WC. Fent másik nappali fogad, ahová csatlakozik újabb két háló, egy másik fürdő, és még egy WC. A benti lakótér összesen 81 m2-es. A nyaraló elosztása nagyon praktikus, jól szolgálja a kényelmes ott tartózkodást. Hűvösebb időben a földszinten egy kandalló gondoskodik melegről, illetve elektromos radiátorok is rendelkezésre állnak szükség esetén. A külső nyílászárók hőszigeteltek, műanyag keretesek. A telek 329 m2-es, parkosított, szépen gondozott, romantikus. Elhelyezkedése kiváló, csendes, nyugodt utcában épült, a fürdő 5 perc sétával elérhető. Eddig szálláshelyként működött bejáratott vendégkörrel, ezt az új tulajdonos is eredményesen folytathatja, de saját használatú nyaralóként, vagy kis ráfordítással akár állandó lakhatásként is jó lehetőség. A terület bővíthető, a szomszédos 346 m2-es telek - 25 %-os beépíthetőséggel - megvásárolható hozzá, ára 6 MFt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Nyaralók ára Igalon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Igal m² ár
735 e Ft
238 e Ft -209%
Ennek az ára
Igal átlagár
59.5 M Ft m Ft
15.8 m Ft -278%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Igal, Rákóczi tér

Eladó ingatlanok a környékről

Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

24.9 M Ft
1 szoba
22 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

93 M Ft
3 szoba
107 m²
Siófok, Mártírok útja
Eladó nyaraló

Siófok

660 M Ft
7 szoba
580 m²
Igal
Eladó nyaraló

Igal

34.99 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

259.9 M Ft
8 + 1 szoba
217 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

91.486 M Ft
2 szoba
54 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

34.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft
1 szoba
50 m²
Balatonendréd
Eladó nyaraló

Balatonendréd

16.2 M Ft
2 szoba
42 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

129.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó ikerház

Siófok

85 M Ft
3 + 1 szoba
68 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

109.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

109.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Igal, Rákóczi tér
Eladó nyaraló

Igal

59.5 M Ft
2 + 4 szoba
81 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Igal
Eladó nyaraló

Igal

37.6 M Ft
3 szoba
84 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonendréd
Eladó nyaraló

Balatonendréd

38.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

134.99 M Ft
4 szoba
81 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Igal
Eladó nyaraló

Igal

27.99 M Ft
2 szoba