River Life

Eladó nyaraló
Igal, Budavár utca

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
54 000 000 Ft54 M Ft 421 875 Ft/m2
4 + 2 szoba
128 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 672 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 928
Förgeteg Melitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A hatékony, és a külföldiek által is nagyon kedvelt igali gyógyfürdő közelében, attól 10 perc sétára kínáljuk megvételre ezt a remek adottságú házat. Jelenlegi elosztása szerint ikerház, de természetesen egybe nyitható. A telek elejének enyhe emelkedését kihasználva kialakítottak két garázst utcafronti kapukkal, ez a legalsó szint. Fölötte, kívül megközelíthető két oldalról a két lakórész, mindkettőbe hátul, a terasz felől vezet a bejárat. A két lakrész nagyjából egyforma. A földszinten találjuk az étkezős konyhát, a nappalit, valamint fürdőt és tárolót. A tetőtérbe a nappaliból vezet kényelmes falépcső, fent kis közlekedőből nyílik két hálószoba, és még egy fürdő. Összesen 128 m2-en van négy szoba, két félszoba, két konyha, négy fürdő, két tároló, plusz két elkülönülő, fedett terasz. Az egyik lakásban épített kandalló és elektromos fűtő panelek teszik lehetővé hűvösebb időben is a kikapcsolódást, vagy akár az állandó, életvitelszerű tartózkodást. A telek 672 m2-es, hátul egyenes, füves, fákkal tarkított. Mind az épület, mind a kert karbantartott, barátságos, hangulatos.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Nyaralók ára Igalon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Igal m² ár
422 e Ft
238 e Ft -78%
Ennek az ára
Igal átlagár
54 M Ft m Ft
15.8 m Ft -243%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Igal, Budavár utca

Eladó ingatlanok a környékről

Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Igal
Eladó nyaraló

Igal

9.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

109.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Zamárdi
Eladó nyaraló

Zamárdi

134.99 M Ft
4 szoba
81 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Igal, Orgona utca
Eladó nyaraló

Igal

42.5 M Ft
4 szoba
70 m²
Igal
Eladó nyaraló

Igal

34.9 M Ft
3 szoba
45 m²
Kaposvár
Eladó panellakás

Kaposvár

36.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

36.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Balatonfenyves, Vörösmarty utca
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

119 M Ft
6 szoba
186 m²
Zákány
Eladó családi ház

Zákány

39.9 M Ft
4 szoba
131 m²
Igal
Eladó nyaraló

Igal

27.99 M Ft
2 szoba
52 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft
1 szoba
50 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

32 M Ft
0 + 4 szoba
48 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó ipari ingatlan

Siófok

85 M Ft
1.12 ha
0 m²
Balatonendréd
Eladó nyaraló

Balatonendréd

16.2 M Ft
2 szoba
42 m²
Igal
Eladó nyaraló

Igal

37.6 M Ft
3 szoba
84 m²
Igal, Rákóczi tér
Eladó nyaraló

Igal

59.5 M Ft
2 + 4 szoba
81 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

259.9 M Ft
8 + 1 szoba
217 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

232.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

139.4 M Ft
4 szoba
139 m²
Balatonendréd
Eladó nyaraló

Balatonendréd

38.9 M Ft