Seven Pearl

Eladó nyaraló
Dunavarsány

+ 17 kép 1/20
69 000 000 Ft69 M Ft 3 000 000 Ft/m2
1 szoba
23 m²
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 500 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 421
Toókné Ambrózi Andrea
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladásra kínálunk közvetlen vízparti nyaralót, a hozzá tartozó fedett stéggel és szaletlivel Dunavarsányban, a Petőfi Horgásztó partján, akár befektetésnek is!
Eladó egy különleges adottságokkal rendelkező, vízparti nyaraló 500m2-es telekkel Dunavarsány közkedvelt részén, a Petőfi Horgásztó partján, őrzött, biztonságos környezetben. A telek két különálló építményt, tartalmaz, amelyhez tartozik egy fedett stég is, így többféle használatra is ideális.

A telek első részén egy 23 m2-es alapterületű, kiváló állapotú, összkomfortos, gondosan kivitelezett faház található, amely nem típusszerű, hanem egyedi tervezésű és minőségi anyagokkal épült. A faház mögött egy fából készült 22,7m2-es szaletli, amely fel van szerelve kinti sütögetéshez alkalmas tűzhellyel, és egyéb eszközzel. A szaletli alatt egy teljes értékű 22,7m2-es borospince várja a szomjas vendégeit, szintén bebútorozva.

A házban található berendezések és a felszereltség mind a kényelmet szolgálja:
3,5 kW-os Gree inverteres klíma, Ariston 50 literes bojler a meleg vízhez, Indukciós főzőlap, hűtő, mikrohullámú sütő, TV, riasztórendszer, hőszigetelt ablakok, szúnyoghálóval ellátva.
A ház minden részlete átgondolt és karbantartott, az építésnél a tulajdonos nem spórolt a minőségen, az alapoktól az utolsó ecsetvonásig.

A telekről kilépve, kb 5 méterre a vízparton egy fedett, zárható, fűthető stégépület is található, amelyet kifejezetten a horgászat szerelmeseinek terveztek. Kiválóan alkalmas többnapos ott-tartózkodásra, teljes komfort mellett, minden évszakban.
Közművek, elhelyezkedés: áram a telken belül kiépítve, fúrt kút, víztisztító rendszerrel ellátva.
A horgásztó területe őrzött, a bejárata elektromos kapuval van ellátva, ezen belül a telekre való behajtás is elektromos úszókapun keresztül lehetséges.
Szívből ajánlom olyan horgászoknak, vagy bárkinek aki vízparti, nyugodt környezetre vágyik Budapest közelében, vagy befektetőknek, akik kiadható, karbantartott ingatlant keresnek.

Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Referenciaszám: M304702

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni lehet: Toókné Ambrózi Andrea Tel:30-4214382

Referencia szám: M305181

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Dunavarsányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunavarsány m² ár
3000 e Ft
1793 e Ft -67%
Ennek az ára
Dunavarsány átlagár
69 M Ft m Ft
72.6 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunavarsány

Eladó ingatlanok a környékről

Tápiószentmárton
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

17 M Ft
3 szoba
75 m²
Dunavarsány
Eladó nyaraló

Dunavarsány

72.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

18.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Dunavarsány
Eladó nyaraló

Dunavarsány

69 M Ft
1 szoba
23 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Dunavarsány
Eladó nyaraló

Dunavarsány

65 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Dunavarsány
Eladó nyaraló

Dunavarsány

86.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

55.9 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
Gödöllő, Zártkert
Eladó családi ház

Gödöllő

43.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

25.5 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Szentendre
Eladó családi ház

Szentendre

99.99 M Ft
2 szoba
90 m²
Dunavarsány
Eladó nyaraló

Dunavarsány

69 M Ft
1 szoba
69 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

22.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Zebegény
Eladó nyaraló

Zebegény

130 M Ft
3 szoba
63 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Leányfalu, Rózsahegyi utca
Eladó nyaraló

Leányfalu

69 M Ft
4 szoba
157 m²
Kóka, Zártkert
Eladó nyaraló

Kóka

7.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Halásztelek
Eladó nyaraló

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Dunavarsány
Eladó nyaraló

Dunavarsány

86.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Dunavarsány
Eladó nyaraló

Dunavarsány