Oasis Residence

Eladó nyaraló
Dunaharaszti

+ 7 kép 1/10
57 000 000 Ft57 M Ft 1 628 571 Ft/m2
2 szoba
35 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 232 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Doktor Tímea
Szi-We Otthona Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

KÖZVETLEN VÍZPARTI NYARALÓ – SAJÁT STÉGGEL, BUDAPEST KÖZELÉBEN

Ha a város zajától pár percre szeretnél egy nyugodt, vízparti menedéket, akkor ezt az ingatlant érdemes megnézned.

Eladásra kínálok egy 232 m²-es telken elhelyezkedő, közvetlen vízparti nyaralót, amely ideális választás hétvégi pihenésre, kikapcsolódásra vagy akár horgászatra.

AMI IGAZÁN KÜLÖNLEGESSÉ TESZI

Közvetlen vízparti elhelyezkedés
Saját stég – éves díj: mindössze 6.500 Ft
Nyugodt, természetközeli környezet
Budapesttől gyorsan elérhető

7
AZ ÉPÜLET JELLEMZŐI

35 m²-es, könnyűszerkezetes ház
10 cm-es szigetelés
Fatüzeléses kályha – hangulatos és praktikus
Egyszerű, fenntartható kialakítás

KÖZMŰVEK

Víz, villany, csatorna a házban
Gáz a telken belül

FONTOS INFORMÁCIÓK – KORREKTÜL

Az ingatlan nem hitelezhető
Többen életvitelszerűen laknak a környéken, lakcím is létesíthető,
de elsősorban nyaralónak ajánlott

KINEK IDEÁLIS?

Akik egy gyorsan elérhető vízparti pihenőhelyet keresnek
Horgászat, természet, nyugalom kedvelőinek
Befektetőknek rövid távú kiadás céljára

Ez az ingatlan nem a luxusról szól – hanem arról az életérzésről, amikor kilépsz a teraszra, és ott a víz.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: NY013147-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
1629 e Ft
1083 e Ft -50%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
57 M Ft m Ft
55.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó ingatlanok a környékről

Páty
Eladó nyaraló

Páty

34.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

26.5 M Ft
1 szoba
31 m²
Zebegény
Eladó nyaraló

Zebegény

130 M Ft
3 szoba
63 m²
Nagykáta
Eladó nyaraló

Nagykáta

12 M Ft
2 szoba
56 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

109 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

22.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

57 M Ft
2 szoba
38 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

19.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Leányfalu, Rózsahegyi utca
Eladó nyaraló

Leányfalu

69 M Ft
4 szoba
157 m²
Dunaharaszti, Érme urca
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

39.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Szigetszentmiklós
Eladó nyaraló

Szigetszentmiklós

40.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

18.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Tápiószentmárton
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

17 M Ft
3 szoba
75 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

59.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Kóka, Zártkert
Eladó nyaraló

Kóka

7.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Dunaharaszti