Metrodom

Eladó nyaraló
Délegyháza

+ 15 kép 1/18
39 900 000 Ft39.9 M Ft 1 425 000 Ft/m2
2 szoba
28 m²
építés éve:1999

Részletes adatok

Telekméret: 294 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624958661
Duna House - Dunaharaszti
Duna House - Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Vízpart közeli nyaraló saját stéggel eladó Délegyházán!
Eladásra kínálunk egy 29 m²-es, könnyűszerkezetes nyaralót egy 294 m²-es, rendezett telken, a délegyházi tavak közelében, saját stéggel. 
Az ingatlan tulajdoni lap szerinti besorolása: belterület, kivett hétvégi ház, udvar.
A nyaraló praktikus elrendezésű: nappali (12,48 m²), szoba (11,28 m²), konyha (2,4 m²), fürdőszoba (2,56 m²), valamint egy tágas, 42 m²-es fedett terasz biztosít kényelmes életteret és kiváló lehetőséget pihenésre, kikapcsolódásra. Az ingatlan igény szerint akár 57 m²-re bővíthető.

Közművek tekintetében víz, villany és csatorna bevezetésre került, a fűtésről klíma és elektromos fűtőtest gondoskodik.

A házon 2021-ben jelentős felújítás történt: új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és szúnyoghálóval, megtörtént a szigetelés, valamint a fedett teraszon kialakításra került egy hangulatos nyári konyha.
A kert rendezett és jól felszerelt: fúrt kút, öntözőrendszer, 2025-ben épült új kerítés, 6 m²-es szerszámos tároló, sütögető, valamint térkövezett kocsibeálló áll rendelkezésre.
Stég:
Az ingatlannal szemben, az út túloldalán található a saját stég, amely ideális horgászathoz, csónakázáshoz vagy egyszerűen a vízparti pihenéshez.

Ez a nyaraló tökéletes választás mindazok számára, akik csendes, természetközeli környezetben keresnek kikapcsolódási lehetőséget, akár hétvégi háznak, akár szezonális pihenésre.

Hitel ügyintézés, eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.

Amennyiben felkeltettem érdeklődésed keress nyugodtan, és gyere, nézd meg velem az ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
1425 e Ft
813 e Ft -75%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
39.9 M Ft m Ft
80.5 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó ingatlanok a környékről

Páty
Eladó nyaraló

Páty

34.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

58 M Ft
4 szoba
90 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

157 M Ft
9 + 1 szoba
217 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

88 M Ft
3 szoba
78 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

77.3 M Ft
3 szoba
70 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

58 M Ft
4 szoba
90 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

43.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

290 M Ft
10 szoba
270 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

77.3 M Ft
4 szoba
80 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

120 M Ft
4 szoba
151 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

22.9 M Ft
3 szoba
53 m²
Tápiószentmárton, Zártkert
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

11 M Ft
0 + 2 szoba
32 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

9.9 M Ft
0 + 2 szoba
30 m²
Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

53 M Ft
2 szoba
120 m²
Nagykáta
Eladó nyaraló

Nagykáta

12 M Ft
2 szoba
56 m²
Mende
Eladó téglalakás

Mende

85 M Ft
3 szoba
78 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

18.2 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
162 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

26.5 M Ft
1 szoba
31 m²
Délegyháza