Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Bicske, Előhegy

+ 6 kép 1/9
24 900 000 Ft24.9 M Ft 1 037 500 Ft/m2
1 szoba
24 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 2771 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945082
Virágh Brigitta
Duna House - Bicske

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Bicske legkedveltebb zártkerti részén, az Előhegy utca elején eladó egy rendkívüli adottságokkal rendelkező, összesen 2771 nm-es birtok kis házzal!
Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik a természet közelségére vágynak, gazdálkodnának, vagy egy kiváló megközelíthetőségű hétvégi menedéket keresnek. A terület hatalmas előnye, hogy a zártkertekre jellemző közműhiány itt nem probléma: a villany és a vezetékes víz is már be van kötve!
Főbb jellemzők és paraméterek:
        Telek mérete: Összesen 2771 nm, amely két külön helyrajzi számon helyezkedik el.
Ez a megosztás komoly rugalmasságot és befektetési potenciált jelent a jövőbeli tulajdonosnak!
        Közművek:
        Villany: Bekötve (1 fázis, 32 Amper amely bőségesen elegendő a modern gépek, klíma vagy elektromos fűtés üzemeltetéséhez is).
        Víz: Vezetékes hálózati víz a telken belül, bekötve.
        Felépítmény: A telken található egy 24 nm-es kis ház, amely tökéletes alapként szolgál hétvégi vagy állandó ott-tartózkodásra.
        Elhelyezkedés: Bicske, Előhegy utca eleje. Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően az utca eleji rész könnyen, időjárástól függetlenül jól megközelíthető, mégis csendes, nyugodt környezetet biztosít.A telek két utcáról megközelíthető , teli gyümölcsfákkal várja új tulajdonosát .

Hívjon Bizalommal

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

Nyaralók ára Bicskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bicske m² ár
1038 e Ft
279 e Ft -272%
Ennek az ára
Bicske átlagár
24.9 M Ft m Ft
9.6 m Ft -161%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bicske, Előhegy

Eladó ingatlanok a környékről

Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

31 M Ft
2 szoba
34 m²
Szabadbattyán
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

74.99 M Ft
3 szoba
90 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

87.9 M Ft
3 szoba
113 m²
Dunaújváros
Eladó téglalakás

Dunaújváros

31 M Ft
2 szoba
34 m²
Pákozd
Eladó nyaraló

Pákozd

14.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Mátyásdomb
Eladó családi ház

Mátyásdomb

29.5 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Szabadbattyán, Emmaróza
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

12 M Ft
2 szoba
30 m²
Gánt
Eladó nyaraló

Gánt

139 M Ft
3 szoba
170 m²
Dunaújváros, Gőzmalom utca
Eladó családi ház

Dunaújváros

107.9 M Ft
4 szoba
123 m²
Dunaújváros, Bóna István utca
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.5 M Ft
2 + 2 szoba
60 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

79.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

49 M Ft
5 szoba
129 m²
Martonvásár
Eladó nyaraló

Martonvásár

20 M Ft
2 szoba
40 m²
Csór
Eladó nyaraló

Csór

10.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Szabadbattyán
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

14.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

45.9 M Ft
1 szoba
81 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

34.4 M Ft
1 szoba
53 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

64.9 M Ft
4 szoba
60 m²
Bicske, Galagonyás IV. dűlő út
Eladó nyaraló

Bicske

9.4 M Ft
1 szoba
16 m²
Csákvár
Eladó nyaraló

Csákvár

20 M Ft
2 szoba
27 m²
Adony
Eladó téglalakás