NapForrás 20 - Buda

Eladó nyaraló
Sukoró

+ 6 kép 1/9
44 900 000 Ft44.9 M Ft 1 796 000 Ft/m2
1 szoba
25 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1013 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 360
Hadadi Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

VELENCEI-HEGYSÉGRE PANORÁMÁS LEHETŐSÉGEKBEN GAZDAG INGATLAN SUKORÓ ZÁRTKERTI ÖVEZETÉBEN!

Csendes helyen, de aszfaltos úton, könnyen megközelíthető utcában kínálunk megvételre egy 1013 m2-es PANORÁMÁS területet, melyen egy 25 m2-es TÉGLAÉPÍTÉSŰ ingatlan áll. Állandó lakhatásra, hétvégi háznak vagy befektetésnek is igazán ideális. Ha szeretne egy kicsit elvonulni a mindennapok forgatagától, ezt az ingatlant önnek találták ki. Jöjjön el, nézze meg és szeressen bele!

Az ingatlan hivatalos megnevezése művelési ág alól kivett, szőlő és gazdasági épület, beépíthetősége 3 %-os. A hangulatos és jól karbantartott felépítmény TÉGLA építésű, fafödémes, cserépfedéses, dupla üvegezésű nyílászárói szinten fából készültek. Közművek közül villany (1 X 16 A), vezetékes víz és gáz van az ingatlanba vezetve, a szennyvíz emésztőbe ürül.

Elrendezése: konyha, pince (két fakkos), fürdőszoba és 1 db nagyszoba.
Ha felkeltette figyelmét és szívesen megtekintené, keressen bizalommal a hét bármely napján, telefonon vagy e-mailben!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd. Hadadi Katalin 06703601760

Referencia szám: HK104897

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

Nyaralók ára Sukorón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sukoró m² ár
1796 e Ft
885 e Ft -103%
Ennek az ára
Sukoró átlagár
44.9 M Ft m Ft
78.9 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sukoró

Eladó ingatlanok a környékről

Csákvár
Eladó nyaraló

Csákvár

20 M Ft
2 szoba
27 m²
Pákozd
Eladó nyaraló

Pákozd

29.6 M Ft
2 szoba
52 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

37 M Ft
2 szoba
35 m²
Csákvár
Eladó nyaraló

Csákvár

9.5 M Ft
2 szoba
29 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

49 M Ft
5 szoba
129 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

195 M Ft
5 szoba
186 m²
Polgárdi
Eladó nyaraló

Polgárdi

15.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

60 M Ft
4 szoba
73 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

20.9 M Ft
2 szoba
20 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

47.8 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

55 M Ft
2 + 3 szoba
126 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

248.5 M Ft
6 szoba
180 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

49 M Ft
5 szoba
129 m²
Székesfehérvár, Rádiótelep, Tasnádi utca 6
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

65 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Szabadbattyán, Emmaróza
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

12 M Ft
2 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

89.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Csór
Eladó nyaraló

Csór

9.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

20.9 M Ft
2 szoba
20 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

60 M Ft
4 szoba
73 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

40 M Ft
3 szoba
60 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

47.8 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
Gárdony
Eladó nyaraló

Gárdony

89.5 M Ft
6 szoba
140 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

9.9 M Ft
1 szoba
21 m²
Szabadbattyán
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

24.9 M Ft