Oasis Residence

Eladó nyaraló
Balatonszárszó, 1. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 4 kép 1/7
42 900 000 Ft42.9 M Ft 1 650 000 Ft/m2
1 szoba
26 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Radnai Orsolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Balatonszárszó egyik legkülönlegesebb vízparti társasházában kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, panorámás nyaralót, közvetlenül a Balaton partján.

Az egyszobás ingatlan ideális választás mindazok számára, akik a nyugalmat, a víz közelségét és az exkluzív balatoni életérzést keresik. A lakásból csodálatos kilátás nyílik a Balatonra, így a mindennapokat valódi nyaralóhangulat kíséri.

A társasház saját stéggel rendelkezik, így a vízpart gyakorlatilag egy lépésre található – tökéletes helyszín reggeli kávézásokhoz, naplementés borozásokhoz vagy akár vízi sportokhoz is.

Az ingatlan teljeskörű felújításon esett át, modern és ízléses kialakítása azonnal költözhető állapotot biztosít. Praktikus elrendezésének, világos tereinek és balatoni panorámájának köszönhetően kiváló nyaraló, ugyanakkor befektetésnek, kiadásra is remek lehetőség.

Főbb jellemzők:
• közvetlen vízparti társasház
• balatoni panoráma
• saját stég használat
• teljeskörűen felújított állapot
• erkélykapcsolatos, világos szoba
• kiváló nyaraló vagy befektetés

Ha egy valóban különleges balatoni ingatlant keres, ahol a vízpart és a panoráma a mindennapok része, ezt a nyaralót érdemes személyesen is megtekinteni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

Nyaralók ára Balatonszárszón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszárszó m² ár
1650 e Ft
1154 e Ft -43%
Ennek az ára
Balatonszárszó átlagár
42.9 M Ft m Ft
95.7 m Ft 55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszárszó, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

39 M Ft
3 szoba
100 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

82.8 M Ft
3 szoba
43 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

265 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

148 M Ft
3 szoba
150 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

139.4 M Ft
4 szoba
139 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

129 M Ft
4 szoba
75 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

36.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

82.8 M Ft
3 szoba
43 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

79.8 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

53.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

83.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

109 M Ft
2 szoba
108 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

189 M Ft
8 szoba
165 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló