Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Balatonszárszó, 1. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 12 kép 1/15
83 900 000 Ft83.9 M Ft 1 747 917 Ft/m2
3 szoba
48 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 900 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
Kasza Viktor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

ÁRCSÖKKNÉS!!! MOST 10 MILLIÓ FORINTTAL KEDVEZŐBB ÁRON VÁSÁROLHATÓ MEG EZ A FELÚJÍTOTT NAPPALI + 2 SZOBÁS APARTMAN BALATONSZÁRSZÓ VÍZPARTI UTCÁJÁBAN! 98,2M FT HELYETT MOST 82,8M FT AZ ÁRA! A LIDO HOME SIÓFOK eladásra kínálja ezt a BALATONSZÁRSZÓI NYARALÓ apartmant! LIDO HOME SIÓFOK által kínált BALATONSZÁRSZÓI NYARALÓ JELLEMZŐI: -A társasüdülő Balatonszárszó vízparti utcájában, a Bendegúz strand közelében található! -Egy 900 m2-es telken található a hatlakásos üdülőépület . -A lakás alapterülete 38 m2 melyhez egy 10 m2-es részpanorámás grillterasz csatlakozik. -Elosztása: amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba és fürdőszoba. A nappali és az egyik hálószoba teraszkapcsolatos. -Ez az épület kb. a 70-es években épült, de a lakás és az egész épület is 2025-ben teljesen fel lett újítva. -Víz, villany, gáz és csatorna bevezetve. -Fűtése klímaberendezéssel, meleg víz ellátás villanybojlerrel megoldott. -Az ár tartalmazza a teljes berendezést is! -Telken belül egy darab parkolóhely és egy tároló benne van az árban. -Éven át használható apartman akár állandó lakhatásra, akár nyaralónak ugyanúgy alakalmas. Amennyiben a LIDO HOME által kínált BALATONSZÁRSZÓI NYARALÓ, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Balatonszárszón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszárszó m² ár
1748 e Ft
1154 e Ft -51%
Ennek az ára
Balatonszárszó átlagár
83.9 M Ft m Ft
95.7 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszárszó, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonszemes
Eladó családi ház

Balatonszemes

367.5 M Ft
11 szoba
280 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

84.9 M Ft
3 szoba
149 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

43.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

39.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Nyim
Eladó nyaraló

Nyim

15.4 M Ft
1 szoba
30 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

148 M Ft
3 szoba
150 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

119 M Ft
5 szoba
109 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

44 M Ft
1 szoba
40 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

265 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonfenyves, Vörösmarty utca
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

119 M Ft
6 szoba
186 m²
Som
Eladó nyaraló

Som

29.9 M Ft
2 szoba
64 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
66 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

107.9 M Ft
3 + 2 szoba
170 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
53 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

88 M Ft
4 szoba
154 m²
Balatonszárszó
Eladó nyaraló

Balatonszárszó

82.8 M Ft
3 szoba
43 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

79.8 M Ft
3 szoba
65 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba