City Pearl

Eladó nyaraló
Balatonmáriafürdő

+ 11 kép 1/14
49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 188 095 Ft/m2
3 szoba
42 m²

Részletes adatok

Telekméret: 312 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 364
Péter Bertold
Prémium Balaton

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

BALATONMÁRIAFÜRDŐN IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT, ÖSSZKÖZMŰVES, CSENDES KÖRNYEZETBEN LÉVŐ NYARALÓ ELADÓ!

JELLEMZŐI:
-a 42 nm-es, felújított nyaraló tégla falazatú,
-a ház szigetelt (5cm), műanyag nyílászárókkal felszerelt
-fűtése gázkonvektor
-kialakítása során 1 nappali, 1 konyha, 2 hálórész, 1 fürdőszoba került kialakításra
-a nyaralóhoz 15 nm-es fedett terasz tartozik
-a telek rendezett, füvesített, kellemes környezetet biztosít
-az udvarban kb. 15 nm-es tároló is található
-parkolási lehetőség az udvaron belül biztosított
-a felújítás 2020-ban történt
-a Balaton és a strand néhány perc alatt könnyedén elérhető

-IDEÁLIS VÁLASZTÁS NYARALÓNAK, KIADÁSRA VAGY BEFEKTETÉSNEK IS

AMENNYIBEN FELKELTETTEM AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT, HÍVJON BIZALOMMAL!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Nyaralók ára Balatonmáriafürdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonmáriafürdő m² ár
1188 e Ft
927 e Ft -28%
Ennek az ára
Balatonmáriafürdő átlagár
49.9 M Ft m Ft
71.5 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonmáriafürdő

Eladó ingatlanok a környékről

Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

82.9 M Ft
4 szoba
86 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Somogyjád
Eladó családi ház

Somogyjád

33.5 M Ft
2 szoba
118 m²
Kaposvár, Északi városrész, 48-as Ifjúság útja
Eladó panellakás

Kaposvár

47.3 M Ft
2 + 1 szoba
59 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

475 M Ft
7 szoba
650 m²
Balatonmáriafürdő, Parti
Eladó nyaraló

Balatonmáriafürdő

104 M Ft
3 szoba
74 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó nyaraló

Balatonmáriafürdő

49.9 M Ft
0 + 2 szoba
48 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó nyaraló

Balatonmáriafürdő

95 M Ft
3 + 4 szoba
330 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

34.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Nyim
Eladó nyaraló

Nyim

15.4 M Ft
1 szoba
30 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
66 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

32 M Ft
4 szoba
48 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

265 M Ft
3 szoba
75 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

36.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó nyaraló

Balatonmáriafürdő

65 M Ft
7 szoba
200 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó nyaraló

Balatonmáriafürdő

75 M Ft
6 szoba
160 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft