Astora Olive Club House

Eladó nyaraló
Balatonalmádi

+ 17 kép 1/20
321 000 000 Ft321 M Ft 2 326 087 Ft/m2
3 + 1 szoba
138 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 5497 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 393
Ranga Gabriella
OTP Ingatlanpont Veszprém

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Balatonalmádi csendes zugában, hol a hegyek árnyéka a völgyre borul, s a Balaton kékje a távolban mosolyog, ott áll, mint egy mesében, ez az új építésű ház (2022-ben épült), mint egy igazi menedék a múlt századból, amikor a lépték emberibb volt, és a mindennapok nyugodtabbak - a szőlők és gyümölcsfák között.

Nappali + 3 hálószobájával, 2 fürdőjével igazán ideális családok részére! Itt a csend és az elvehetetlen panoráma a megfizethetetlen kategóriába sorolja ezt a lehetőséget, és azok az évek és fáradtság, ami egy ilyen háznak a felépítéséhez kell, azt, akinek volt már hasonlóban része, ugyancsak tudja, hogy felbecsülhetetlen!

Amit érdemes még tudni a házról:
¤ bruttó 130 nm-es, szigetelt lakótér, hol a cserépkályha meleget áraszt, szelíd fénye a téli éjszakákat bearanyozza (és Nobo panelek is segítenek szükség esetén).
¤ A kert felé nyíló 30 nm-es fedett terasz, hol a szőlőinda árnyéka a nyári napot enyhíti, s a 12 nm-es fedett terasz az emeleten, hol a csillagok fénye a gondolkodni vágyó lelket hívja.
¤ Földszinten amerikai konyhás étkező-nappali, hol a tűzhely melege és a friss kenyér illata a családot egybe hívja.
¤ 380V bekötve, hogy az elektromos autó a modern kor kényelmét hozza el e békés menedékbe.
¤ Vegyszermentes kert ősmagyar gyümölcsfa csemetékkel, hol a földanya bősége és a természet ritmusa uralkodik.

A telek tágas, hol a madarak éneke és a szél susogása a zene.
Alkalmas ló, kecske, juh tartására, biogazdálkodásra, a régi pince területére további ingatlan, például akár modern konténerház telepítésére is alkalmas lehet, ha további lakótér lenne szükséges, családtagoknak nyaralónak, ha jönnek vendégségbe, vagy akár ha még egy generáció is lakna itt a családból.

Kizárólag kiváló minőségű anyagokból épült, hogy e lakóhely a csend és szépség otthona legyen.
Állandó lakhatásra, lakcímbejelentéssel, életvitelszerűen lakható!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

321000000 Ft

Referencia szám: M325366

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Nyaralók ára Balatonalmádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonalmádi m² ár
2326 e Ft
1627 e Ft -43%
Ennek az ára
Balatonalmádi átlagár
321 M Ft m Ft
137.4 m Ft -134%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonalmádi

Eladó nyaralók a környékről

Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

129.959 M Ft
3 szoba
53 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

25 M Ft
1 + 2 szoba
36 m²
Pécsely
Eladó nyaraló

Pécsely

229.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Vászoly
Eladó nyaraló

Vászoly

185 M Ft
5 szoba
120 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

59.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

208.331 M Ft
3 szoba
74 m²
Badacsonytomaj
Eladó nyaraló

Badacsonytomaj

220 M Ft
8 szoba
308 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

250 M Ft
7 szoba
260 m²
Szigliget
Eladó nyaraló

Szigliget

47.99 M Ft
3 szoba
70 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

136.322 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

61 M Ft
3 szoba
56 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

143 M Ft
2 szoba
100 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

59.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

106.49 M Ft
2 szoba
64 m²
Balatonfőkajár
Eladó nyaraló

Balatonfőkajár

26 M Ft
1 szoba
30 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

99.584 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonszőlős
Eladó nyaraló

Balatonszőlős

82 M Ft
3 szoba
140 m²
Balatonakarattya
Eladó nyaraló

Balatonakarattya

270 M Ft
3 szoba
115 m²
Veszprém
Eladó nyaraló

Veszprém

19.9 M Ft
2 szoba
20 m²
Köveskál
Eladó nyaraló

Köveskál

39.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Balatonalmádi
Eladó nyaraló

Balatonalmádi

79.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Balatonkenese